Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

Melike İpek Yalova kimdir?

-

 

Bir Zamanlar Çukurova’nın 17. bölümü bu akşam ekranlarda olacak. Peki diziye dahil olan Melike İpek Yalova kimdir?

Melike İpek Yalova kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova dizisine dahil olan oyuncu Melike İpek Yalova “Ala” karakteriyle diziye dahil oluyor. Peki, Melike İpek Yalova kimdir?

Muhteşem Yüzyıl ve Karadayı dizileriyle adını duyuran Melike İpek, yeni yılda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alacak. Dizide “Ala” karakterine hayat verecek olan ünlü oyuncu hakkında merak edilenleri sizler için araştırdık.

Melike İpek Yalova kaç yaşında, nereli, hangi üniversiteden mezun?

Melike İpek Yalova 29 Nisan 1984 doğumlu ve 35 yaşında. Ankara doğumlu olan ünlü oyuncu Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu.

Mezuniyetin ardından İtalya Roma’ya giden ünlü oyuncu Roma La Sapienza Üniversitesi’nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi eğitimi almış ve  aynı zamanda da eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’nın kızıdır.

Melike İpek Yalova ilk oyunculuğu nerede yaptı?

İlk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Kastilya Prensesi İsabella karakteri ile yaşayan Melike İpek Yalova, pek çok dizi ve filmde de yer almıştır.

Melike İpek Yalova boyu, kilosu ve burcu

Bir Zamanlar Çukurova adlı diziye dahil olan ve Doktor Ala karakterine hayat veren Melike İpek Yalova, 1.57 metre boyunda, 50 kilo ve Boğa burcudur.

Melike İpek Yalova’nın rol aldığı dizi ve filmler şu şekilde:

2011 – Muhteşem Yüzyıl (Prenses İsabella) (TV Dizisi)

2012-2014 – Karadayı (Ayten) (TV Dizisi)

2016 – Hayat Şarkısı (Suzi) (TV Dizisi)

2017 – Çember (Leyla) (TV Filmi)

2018 – Can Feda (Sinema Filmi)

2018 – İnsanlık Suçu (Cevher) (TV Dizisi)

2019 – Bir Zamanlar Çukurova (Ala) (TV Dizisi)

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Köpeklerin yüz kasları üzgün görünmek için evrimleşmiş

-

Köpeklerin üzgün bakışları için gereken kasların evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

Köpeklerin masum ya da üzgün bakışlarının insanların ilgisini çekmek için yapıldığı ve evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

ABD Bilim Akademisi’nin yayın organı PNAS’ta yayınlanan araştırma, köpeklerin özellikle kaş kısmında bulunan ve köpeklerin üzgün ya da masum görünmesini sağlayan bu kasların köpeklerin atalarında bulunmadığını, bu kasların zaman içinde insanlara sevimli görünmek için oluştuğunu ortaya koydu.

Devamı

ERKEK AKLI

Whatsapp’tan yanlış kişiye fotoğraf gönderimine son

-

Güncellenerek daha iyi bir kullanım deneyimi sunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliğiyle gönderilen görsellerin doğru kişiye gitmesini hedefliyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak ve böylelikle gönderilen mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olunabilecek.

Özellik şu anda yalnızca beta kullanıcılarına açık. WhatsApp’ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açacağı söyleniyor.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com