KAYGANLAŞTIRICI HATALARI

1 / 6

Bu 5 kayganlaştırıcı hatası, seksin tadını kaçırıyor.

kayganlastirici-seks

Her erkeğin yatak odasında mutlaka kayganlaştırıcı bulundurması gerektiğinin bir mantığı var: Çünkü kayganlaştırıcılar, genellikle seksi daha iyi hale getiriyorlar.

Aslına bakarsanız, 2.000’den fazla kadın üzerinde gerçekleştirilen bir araştırmada, seks sırasında kayganlaştırıcı kullanmanın alınan zevki ve tatmini arttırdığı ortaya çıkmıştı.

Kayganlaştırıcı kullanmak size de avantaj sağlıyor. 2014’te yapılan bir araştırmadan bahsedelim: Mastürbasyon yaparken ya da partnerleriyle seks yaparken kayganlaştırıcı kullanan her 10 erkekten 7’si, deneyimlerinden memnun olduklarını ve kayganlaştırıcının, seksi daha konforlu hale getirdiğini söylemişler.

Çoğu durumda, evinizde birçok yerde kayganlaştırıcılarla karşılaşabilirsiniz. El losyonları ya da hindistan cevizi yağı, mastürbasyon sırasında hiçbir sorun yaratmaz. Fakat ya diğerleri? Gerek mastürbasyon gerekse de seks için kullandığınız bazı ürünler, sağlığınızı tehlikeye atabileceği gibi, istemediğiniz birçok soruna da yol açabilir.

Kayganlaştırıcı konusunda yaş tahtaya basmamak için, okumaya devam edin. İşte gözlerinizi dört açmanız gereken kayganlaştırıcı hataları:

1 / 6

You must be logged in to post a comment Login

Bunları Unutma!