Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

KADINLARA GÖRE EN İYİ 5 KARAKTER ÖZELLİĞİ

Umut Doğan Yıldız

-

 

Men’s Health kadınlara sordu: İdeal erkekteki karakter özellikleri nasıl olmalı?

1- Sadakat

10 kadından en az 8’i (ya da yüzde 84’ü), “bana sadık olmalı” seçeneğini seksi buldukları özellikler arasında ilk 10’a koydu. Partneriniz, sizin, onun bu dünyadaki en seksi kadın olduğunu düşündüğünüzden emin olmak istiyor (neyse ki siz de zaten böyle düşünüyorsunuz). Bu yüzden bunu ona sık sık ve yapabildiğiniz her şekilde hatırlatın.

2- Güvenilirlik

Artık biraz klişe olsa da, kadınlar bağlanmaktan korkmayan erkekler arıyorlar. 4 kadından 3’ü (yüzde 75) iş bitirici ve tamamlayıcı bir erkek istediklerini söylüyor. Ona giderken yolda durup yoğurt almayı hatırlamak gibi küçük bir ayrıntı bile ona sorumlu biri olduğunuzun ve bir ilişki istediğinizin sinyallerini veriyor.

3- İncelik

Genç kadınlar hâlâ kötü çocuklara ilgi duyuyor olabilirler, ancak kadınların yüzde 67’si kibarlıktan oldukça etkilendiklerini söylediler. Çünkü kibarlık güveni tetikler. Başka bir deyişle, eğer garsona kıza karşı nazik olursanız, partneriniz ona karşı da nazik olacağınızı düşünür. İyi bir çocuk olun.

4- Dürüstlük ve Erdem

Kadınların yüzde 66’sı, eğer doğruları söylemeye cesaretiniz varsa uzun vadede de iyi ve şefkatli bir partner olabileceğinize inanıyor. Ona en yakın arkadaşı hakkında gerçekten ne düşündüğünüzü söylemediğiniz sürece, iyi gidiyorsunuz.

5- Babacanlık

İyi bir baba olmak, iyi bir rol model olmakla ve sabırlı ve şefkatli olmakla alakalıdır. Bunlar da kadınların yüzde 51’inin partnerlerinde aradığı özellikler arasında yer alıyor. Babalıktan uzak mısınız? Ona küçük yeğenlerinizden ya da iş yerinde mentorluk yaptığınız yeni çocuktan bahsedin.

SEKS & İLİŞKİLER

Mastürbasyonun sağlığa 6 etkisi

Umut Doğan Yıldız

-

Cinsel sağlığınız için yapabileceğiniz en önemli şeyler arasında mastürbasyoın da var.

Dr. Nina Brochmann, mastürbasyon yapmanın faydaları konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Doktora göre mastürbasyon, çoğu cinsel sorunu çözmede birebir.

Mastürbasyon yapmak, uykuya dalmanızı kolaylaştırmasının yanı sıra ruh hâlinizi de olumlu bir şekilde  etkiliyor. Ayrıca mastürbasyon yapan insanların daha iyi bir beden algısına sahip olduğunu söyleyen 
Dr. Nina Brochmann, vücudunuzu keşfetmenin önemine değiniyor.

İşte mastürbasyonun sağlığınız için faydaları:

  • Kadınların regl sancılarıyla başa çıkmasını kolaylaştırır.
  • Genital enfeksiyonları önler.
  • Seksin süresini uzatır.
  • Endometriozis ve idrar yolları enfeksiyonlarını önler.
  • Libidonuzu yükseltir.
  • Pelvik kaslarınızı güçlendirir.

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Dünyanın en ilginç fetişi

Umut Doğan Yıldız

-

İngiltere’de bir kadının balon fetişi, dünyanın en ilginç fetişleri arasında yer alıyor.

Bu ilginç fetişi duyanları hayrete düşürüyor. İngiltereli kadının en büyük tutkusu uzun yıllardır hiç değişmiyor; balonlarla seks!

Maggy Berloon isimli kadın, yıllar önce balonlarla ilk tanıştığı zaman bunun büyük bir fetiş haline geleceğinden habersizdi. Zaman geçtikçe bu tutkusundan vazgeçemeyen Maggy, tutkulu bir balon hayranı olmaya devam ediyor.

Yatarken yatağa mutlaka balon alıyor

Öyle ki, eşi ile evlendikten sonra bile Maggy’nin balon tutkusu azalmamış. Çift, uyurken yataklarına mutlaka balon alıyorlar.

Seks oyuncağı olarak kullanıyorlar

Genç kadın balonları bazen seks oyuncağı olarak kullandığını bazen de eşi ile seks yaparken balonları kullandığını ifade ediyor.

“Balonlar patlayacak korkusu tahrik ediyor”
Maggy, balonların her an patlayacak olma korkusundan duyduğu endişenin büyük bir hazza çevrildiğini söylüyor ve bu tutkusundan vazgeçmemekte ısrarlı.


Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

Popüler