Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

44 yaşındaki modelin gençlik sırrı

Umut Doğan Yıldız

-

 

İlerleyen yaşına rağmen çok genç görünmesiyle ünlü olan 44 yaşındaki Abigail O’Neill, yıllara meydan okuyan vücudunu 12 dakikalık mucize duş ile koruyor.

Avustralyalı model Abigail O’Neill‘i kusursuz kılan özellikler, parlak ten, kırışıksız cilt ve sıkı bir vücut.

    

Sosyal medyada bir hayli takipçisi olan ünlü model, sık sık takipçilerine gençlik sırları veriyor.

Abigail, ”genlerimin bir etkisi olduğu aşikar ancak güzelliğimi korumada uyguladığım bir rutinin etkisi var. Bu rutin de 12 dakikalık duştan ibaret” diyor.

44 yaşındaki model, yüzünde kırışmayı engelleyen, vücudunu sıkı tutan ve zihinsel gerginliği azaltan duş ile ilgili şunları söylüyor:

”Bunu her gün ya da haftada en az bir kez yapmaya çalışıyorum. Sadece 12 dakikamı alan bu duşta temel rutin: 3 dakika sıcak, 30 saniye soğuk su ile duş almak. Ve bunu arka arkaya 3 kez tekrarlamak. Nerede olursam olayım en soğuk ülkede bile bu rutini uyguluyorum. Su ne kadar soğuk olursa olsun bu benim yıllardır uyguladığım bir yöntem. Neredeyse bunu 30 yıldır yapıyorum ve genç görünmekte şüphesiz ki etkisi var.” 

 

Ünlü modelin güzellik sırrının başka bir parçası ise vücut ovma. Haftada 3 kez vücuduna peeling yaptığını söylüyor. Peelingin ardından vücudunu uçucu bir yağ ya da soğuk presslenmiş organik bir yağ ile nemlendirdiğini aktaran Abigail, tüm bunların yanında sağlıklı beslenmeyi ve sporu da ihmal etmiyor.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

💦🍃ATTENTION WOMEN interested in 100% natural beauty for body, soul and ageless SKINCARE 🍃💦 Currently planning a new avenue of sharing with YOU! I’m dreaming of an organic, fresh experience where you can meet me on personal level and participate in an exclusive and very special SINGLE DAY RETREAT where we visit NATURES DAY SPA together (means it all happens in the Wild). Here we will practice a few of my own 30+ years tested and tried daily beauty techniques to revitalise, pamper, educate and empower you to be your most beautiful glowing self, direct from the Source. 🍃💦 I can’t tell you all of the secrets I’m scheming up just yet! But imagine going to a day spa, and coming away from it cleansed, relaxed, nourished, renewed…EMBRACED BY MOTHER EARTH’S OWN TIMELESS POTENCY. 🌏 Numbers will be limited to ensure an intimate experience. I cannot wait to share more of the details. Love to gauge interest of yourself or any friends you feel would enjoy such an experience. 🙏🏼🍃 Abigail

ABIGAIL O’NEILL (@abigailoneill)’in paylaştığı bir gönderi ()

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Yeni yılda mutlu olmanın 10 yolu

Umut Doğan Yıldız

-

Uzman Psikolog Selin Karabulut, yeni yılı mutlu ve huzurlu geçirmenin püf noktalarını sıraladı.

Uzman Psikolog Selin Karabulut’a göre yeni yılı mutlu ve huzurlu geçirmenin püf noktaları!

· Şikayet etmekten, söylenmekten vazgeçin. “Sorunu çözebilmek için benim bir etkim olur mu, ben neler yapabilirim?” diye düşünün ve sorunlarınızı çözmeyi ertelemeyin.
· Daha sağlıklı yaşayabilmek adına rasyonel adımlar atın. Sağlıklı beslenmeye özen gösterin ve vakit buldukça egzersizler yapın.
· Kötü alışkanlıklarınızı geride bıraktığınız bir yıl olsun. Örneğin, sigarayı bırakın. Sağlığınızı, zihninizi ve cebinizi ele geçiren sigara esaretine bir son verin.
· Kendinize daha çok vakit ayırın. Hayata bir defa geliyorsunuz, onu başkaları adına ipotek etmekten vazgeçin. Yapmaktan keyif aldığınız işlere zaman yaratın. Özellikle zamanınızı çalan, sizi yoran ve ele geçiren şeyler için artık vakit harcamayın.
· Sevginizi, mutluluğunuzu ve neşenizi çevrenizdekilerle paylaşın. Onları önemsediğinizi her fırsatta dile getirmeye, iyi ve kötü günde yanlarında olmaya özen gösterin.
· Hedefler belirleyin ve o hedefleri gerçekleştirebilmek adına kısa ve uzun vadeli planlar yapın. Hedeflerinizi ertelememeye dikkat edin.
· Klişelerden uzak durun, klişelerin hayatınızı yönlendirmesine izin vermeyin.
· Uzun zamandır ertelediğiniz işleri yapmak için harekete geçin. Ertelemeden ve üşenmeden bu işleri azaltmaya çalışın. Zamanınızı iyi yönetmek, ertelediğiniz işleri hayata geçirmenizi kolaylaştırabilir.
· Sevmekten korkmayın! Eşler arasındaki en temel sorunların sevgiyle ve sevmeyle çözülebileceğini unutmayın.
· Çocuklarınıza keşfetmeleri, denemeleri için fırsatlar yaratın. Hayatlarının sizin onlara sunduğunuzdan çok daha farklı olabileceğini unutmayın.

Devamı

ERKEK AKLI

Mango’dan stil ikonuyla işbirliği

Umut Doğan Yıldız

-

Mango’nun işbirliği yaptığı stil ikonu David Gandy; bir modelden çok daha fazlası!

Eşsiz tarzı ve vintage arabalara olan tutkusuyla tanınan süper model David Gandy’nin ilgi alanları aslında çok daha fazla. Girişimci kimliği ve hayır işlerine ilgisiyle de tanınan David Gandy yeni projelere atılmaktan keyif alıyor.

Tarz sahibi olmak için genel bir bakış açısına sahip olmak gerektiğine inanan David Gandy bunun sadece kıyafetlerle ilgili olmadığını söylüyor. Materyelleri, renkleri veya tasarım ile ilgili olan her şeye duyulan ilgi insanın genel tarzını yansıttığına inanıyor. Arabalara olan tutkusunu ise şu sözlerle anlatıyor; ‘araba alırken bunu yatırım amaçlı yapmıyorum. Beğendiğimi alıyorum ve onu yenileyerek gelecek 60 yıl boyunca yaşatmaya devam ettirmek istiyorum’ diyor.

Hayır işlerine olanilgisine de köpeği Dora aracılığı ile anlatıyor. Sokak hayvanlarına yardım edenve kar amacı gütmeyen kurumlara destek olan David Gandy köpeği Dora’yı da buşekilde evlat edindiğini anlatıyor.

‘Kendime sürekli meydan okumayı seviyorum. Bilinmeyenin korkusunu hissetmek kendimi geliştirmeme izin veriyor. İş için, bir proje için olsun ya da kişisel hayatım ile ilgili olsun – pişmanlık duymamak için elimden geleni yapıyorum’ diyen David Gandyherkese ilham verebilecek bir süper modelden çok daha fazlası.

Devamı

ERKEK AKLI

Estetik kraliçesinin son isteği!

Umut Doğan Yıldız

-

Geçirdiği sayısız estetik operasyonla adını duyuran Pixee Fox, son isteğiyle doktorları şaşırttı!

Şimdiye kadar 200’den fazla estetik operasyon geçiren estetik bağımlısı Pixee Fox, bir televizyon programına konuk oldu.

Botched Doctors adlı programa davet edilen estetik kraliçesi, katıldığı programın sunucuları olan cerrahlardan bir istekte bulundu ancak Terry Dubrow ve Paul Nassif, Fox’un talep ettiği bu ameliyatı reddettiler.

İngiliz gazete Daily Mail’de yer alan habere göre; çizgi film karakteri gibi görünmek için defalarca ameliyat olan 28 yaşındaki Fox’un son isteğine doktorlar ‘Hayır’ dedi.

İstediği karaktere benzeyebilmek için kaburgalarını aldırıp, göz rengini dahi değiştiren Fox, bu defa da saç çizgisini yeniden hizalamak istediğini belirtti.

Bunu duyunca şok olan doktorlar bu isteği reddettiler. 
Cerrahlar, Fox’un beden algı bozukluğu olan bir kişi olduğunu düşünüyorlar.

Daha önce Fox,  çene kemiği ameliyatı için Güney Kore’nin Seul kentine gitmiş ve burada çenesini kırdırarak traşlatmıştı.


Devamı

Popüler