TAKIM ELBİSE İLE MODERN GÖRÜNMEK

Aşağıdaki alternatif fikirlerle takım elbisenin sıkıcılığını yıkın…

Takım elbise giymenin katı kuralları, tarihin tozlu sayfalarında yerini aldı bile. Artık daha modern, renkli ve rahat takımlar var. İşte modern bir takımın püfleri:

Takim elbise
Siyah ya da gece mavisi bir takım ile de smokin havasını yakalayabilirsiniz. Hem de çok daha az bir maliyetle… Yaka ucu kısa olanları tercih ederseniz daha resmi bir görüntüyü de garantilemiş olursunuz.

Gömlek
Renkli ve desenli gömlekler gündelik bir hava verir. Bu yüzden siz beyaz gömleğin klasik havasından vazgeçmeyin; ama gömleğin takım içine giyilenlerden daha geniş bir yakası olmasına dikkat edin.

Kravat
Düz siyah ya da desenli ve ince bir kravat şık ve modern bir görünüm edinmek için yeterli.

Ayakkabı
Takım elbise altına spor ayakkabı giyin demiyoruz. Ancak cilalanmış, şık bir günlük ayakkabı; klasik, takım elbise altına giyilen bir deri ayakkabıdan daha rahattır ve modern görünmenizi sağlayabilir.

Saat
Pahalı bir saat, imajınızı ve stilinizi birkaç basamak yukarı taşır; ama fazla karışık ve renkli modellerden kaçınmak şartıyla.

Kol düğmeleri
Kol düğmeleri takım elbiselerin en önemli aksesuarlarıdır. Takımınıza biraz hareket katmak için parlak ve renkli taşlardan oluşan kol düğmelerini tercih edin.

 

You must be logged in to post a comment Login

Bunları Unutma!