YENİ VÜCUDUNA ”MERHABA” DE

Haftada iki kez yapacağınız bu 30 dakikalık tüm vücut antrenmanıyla, yeni yıla fitness açısından bomba gibi bir başlangıç yapın.

THE MEN’S HEALTH 30 MINUTE SHRED’INyaratıcısı antrenör Michael Piercy, son 20 yılını vakti kısıtlı öğrencilerini çalıştırmaya adadı. Bu sayede de bir antrenmanın temelini ortaya çıkardı. Piercy’nin tecrübelerinden yararlanmak için bu antrenmanı yapın ve hayalini kurduğunuz vücuda sahip olun.

TALİMATLAR Jumping jack, inchworm ve high knee egzersizleriyle 6 dakika ısının. Ardından 1A, 1B ve 1C egzersizlerini 10 dakikalık bir istasyon çalışması
şeklinde uygulayarak mümkün olduğunca tur tamamlamaya çalışın. 1 dakika dinlendikten sonra 2A, 2B ve 2C hareketlerini de 8 dakika boyunca yapabileceğiniz
maksimum tur sayısıyla yapın. Son 6 dakikada ise 5-8 burpee hareketini farklı bir varyasyonla (şınav pozisyonundayken sağ ayağınızı sağ elinizin yanına yerleştirin, ardından başlangıç pozisyonuna dönüp hareketi sol ayağınızla tekrar edin) yapın. Bu programı haftada iki kez tekrar edin.

Sayfalar: 1 2

You must be logged in to post a comment Login

Bunları Unutma!