Bizi Takip Edin

STİL & BAKIM

YENİ ARAŞTIRMA: SAKALLAR SİZİ DAHA ÇEKİCİ KILIYOR

-

 

1Yeni araştırmaya göre taş olmayı bırakırsanız, 10 gün içinde daha çekici, daha maskülen ve daha iyi bir baba olabilirsiniz.

Jileti bir kenara bırakın. Araştırmaya göre sakallı erkekler, sakalsızlara göre daha maskülen, çekici görülüyor ve daha iyi bir baba algısı yaratıyorlar.

University of New South Wales’de bulunan ‘cinsellik laboratuvarı”nın araştırmacıları, %80 oranında Avrupalı insanlardan oluşan, 177 heteroseksüel erkek ve 351 kadına 10 adet, gülümseyen ve sakal uzamasının çeşitli evrelerinde olan erkek fotoğrafları göstermiş.

Araştımacılardan Barnaby Dixson ve Robert Brooks kadınların ekseri çoğunluğunun 10 günlük bir sakalı olan erkek fotoğrafını yeni traşlanmışa göre çok daha çekici bulduğunu açıklıyorlar. İlginç bir şekilde, 5 günlük sakalı olan erkekler ise en az çekici bulunan olmuş durumda. Ayrıca uzun sakal, potansiyel ebevenylik kabiliyeti anlamında da algıların zirvesinde bulunmakta.

Sayfalar: 1 2

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

El desenli bikini üstü modası

-

Tasarımcı Adriana Degreas tarafından tasarlanan el desenli bikini üstü, üstsüz güneşleniyor gibi görünmeyi sağlıyor.

İşte plajlarda kafa karışıklığına neden olabilecek el desenli bikinli…

Brezilyalı tasarımcı Adriana Degreas, sanki göğüslerini tutan bir kadın varmış gibi bir ikonik bir bikini üstü tasarladı ve bu tasarımıyla hem moda camiasında hem de sosyal medyada çok konuşuldu.

Bikini tuhaf karşılansa da birçok kişi tarafından giyilerek plajlardaki yerini aldı. Instagram’da paylaşılan bikini fotoğrafları bin 200’ün üstünde beğeni ve yüzlerce yorum aldı. İnsanların şimdiki yorumu bu tasarım için gayet olumlu.


Devamı

STİL & BAKIM

Nike Zoom serisinden yeni renkler!

-

Nike Zoom Air ve ultra hassas yapılı köpük tabanıyla Nike ZoomX ile Zoom ailesi, yeni renkleri ve her ayakkabısıyla koşuculara özgün bir deneyim sunuyor.

Hız, dünyaca ünlü maratonculardan, hafta sonları kendini harika hissetmek isteyenlere kadar uzunan her koşucunun önceliği arasındadır. Nike, koşucuların tüm ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanan Air Zoom serisi ile antrenman ve yarış ayakkabılarını odağına alıyor.

Nike, Zoom ailesinin 2019 modelleri için insan gözünün en iyi seçtiği renk olan neon yeşilden bir spektrum yarattı. Tasarımcılar, Nike Phantom Glow adını vererek sadece Nike’a özel bir neon ton yarattı. Bu neon ton, oluşturduğu yapı ile Nike ZoomX Vaporfly NEXT% için enerjik ve parlayan bir etki yaratıyor. Zoom ailesindeki diğer modeller ise her birinin öne çıkmasını sağlayacak şekilde koyu ve yumuşak tonlara bürünüyor.

Devamı

STİL & BAKIM

Hamilton Ventura saatleri büyük ilgi çekti

-

Men in Black filmlerinde başrollerin vazgeçilmez yardımcısı Hamilton Ventura saatleri St Regis’in eşsiz manzarası eşliğinde tanıtıldı.

Hamilton Ventura bu zamana kadar çekilmiş tüm Men in Black filmlerinde başrollerin vazgeçilmez yardımcısı oldu. Bu iş birliği Men in Black: International’da da bozulmadı. St Regis Hotel’de basın ve influencerların katılımı ile gerçekleşen etkinlikte hem bu iş birliği kutlandı hem de ajanların vazgeçilmez yardımcısı Hamilton Ventura saatleri St Regis’in eşsiz manzarası eşliğinde tanıtıldı.

Hamilton Ventura tüm Men in Black filmlerinde başrollerin vazgeçilmezi oldu ve her zaman karakterlerin siyah takım elbiseleri, siyah güneş gözlükleri ve hatta nöralizörleri kadar önemli bir yere sahiptir. MIB4 ajanlarının kullandığı Ventura en popüler saatlerimizden biridir ve 1957’deki ilk piyasaya çıkışından bu yana hep geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. 1997’den beri ise ikonik Men in Black üniformasının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Cesur, öncü ve zamanının ötesinde olan bu saat, Ajanların her zaman çok işine yarayan göz alıcı bir tercihtir.

Hamilton saatleri 1932’den bu yana sinemanın merkezinde olmuştur. 500’den fazla önemli filmde yer alan saatler, karakterlerin belirlenmesi ve senaryonun ilerlemesine yardımcı olmak amacıyla hep özel olarak seçilmiştir. Saatlerimiz beyaz perde tarihindeki unutulmaz karakterlerin kolunda hemen fark edilir ki bu en çok da Men in Black için geçerlidir.

2019’da, Men in Black, Men in Black™: International‘daki yepyeni bir macera ile geri dönüyor. Man in Black ajanları daima Dünya’yı evrendeki kötülüklerden korudular. Bu defa ise şimdiye kadarki en büyük ve en küresel tehditle mücadele ediyorlar: Men in Black organizasyonundaki bir casusla!

Ajan M ve Ajan H Londra merkezli MIB ekibindendir ve her ikisi de Hamilton Ventura kullanıyor. Ajan M sahnede yeni olmasına rağmen; paslanmaz çelik kasa, siyah kadran ve siyah deri kayışlı orijinal Ventura renk kombinasyonunu ile cesur bir tercih yapıyor. Ajan H ise başına buyruk ve içi dışı bir karakterini tamamlayacak bir seçim ile pencereli kadrana ve kahverengi deri kayışa sahip, H-10 otomatik mekanizmalı Ventura Automatic’i tercih ediyor.

Lowell Cunningham’ın Malibu Comic’inden uyarlanan filmi F. Gary Gray yönetiyor, senaryosunu ise Art Marcum ve Matt Holloway tarafından yazılmış. Prodüktörleri Walter F. Parkes ve Laurie MacDonald. Baş yapımcılar Steven Spielberg, E. Bennet Walsh, Riyoko Tanaka, David Beaubaire, Barry Sonnenfeld, Edward Cheng, ve Howard Chen. Filmde Emma Thompson ve Liam Neelson ile birlikte Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Rebecca Ferguson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Laurent Bourgeois ve Larry Bourgeois rol alıyor.

Hamilton Ventura (H24411732) – Ajan M (Tessa Thompson)

Kasa 32.3X50.3 mm paslanmaz çelik
Kadran Siyah kadran
İbreler Nikel akrep, yelkovan ve saniye ibreleri
Mekanizma Quartz
Bileklik Siyah dana derisi kayış ve iğne toka
Cam Mineral kristal
Su geçirmezlik 5 bar (50 m)

Hamilton Ventura Auto (H24515551) – Ajan H (Chris Hemsworth)

Kasa 34.7X53.5 mm paslanmaz çelik
Kadran Açık gümüş kadran
İbreler Super LumiNova®’lı nikel akrep ve yelkovan ibreleri, kırmızı saniye ibresi
Mekanizma 80 saatlik güç rezervli H-10 otomatik mekanizma
Bileklik Kahverengi dana derisi kayış ve klips
Cam Safir kristal
Su geçirmezlik 5 bar (50 m)

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com