Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

VOSVOS MÜZESİ

-

 

Dünyanın en önemli otomobil müzelerinden LeMay çok sevdiğimiz vosvoslar için özel bir sergi açtı.

2012’de açılan müzede 350 otomobil sergilenebiliyor. Müzedeki otomobiller, dönüşümlü olarak koleksiyonerlerden, kurumlardan, 90’ların ortalarında 3.500’den fazla otomobili toplayarak Guiness rekorlar kitabına giren LeMay Koleksiyonundan sağlanıyor.

Volkswagen Amerika da, sergiye toplam 400 bin dolar değerindeki üç model göndermiş. Bilinen en eski sekizinci Vosvos olan, 1943 model ve tamamen yenilenmiş bir KfD-Wagen, Meksika’da üretilmiş bir düğün arabası ve bir tip 2 panelvan. Sergideki diğer otomobillerin de kendilerine özgü bir hikayeleri var. “Herbie- Aşk Böceği” filminin hayranı olan 6 yaşındaki oğullarının da etkisiyle 1963 model bir vosvos alan bir aile, kendi Herbie’lerini yaratmak istemiş. Baba-oğul yaptıkları tamirler ve modifikasyonlarla filmdeki otomobilin tıpkısını yaratmayı başarmışlar.

Bir başka çift, 1978 model üstü açık bir Karman Super Beetle’ı, 1983’te evlenmeden hemen önce almışlar. Asker çift, yıllar boyunca tüm görev yerlerine bu araçla giderek dünyanın yolunu yapmışlar. “O artık aileden biri oldu” diyen çift, aracı 2002’de tamamen yenilemişler ve sergiye getirmişler.

VeeDub- Bohem Güzellikler sergisi, Amerika’nın otomobil müzesi LeMay ‘da Dünya’nın en ilginç Vosvoslarını sergilemeye devam ediyor.

1

2

3

4

5

6

7

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Remax7Tepe Gurur Kaynağı Olmaya Devam Ediyor!

Umut Doğan Yıldız

-

İlham veren kariyer öyküsüyle tanınan, Remax7Tepe’nin kurucusu Hasan Can, aldığı ödüllerle gençlere rol model olmaya devam ediyor.

2002 yılından beri yatırımcılara ve kurumsal firmalara gayrimenkul hizmetleri sunan Hasan Can, elde ettiği başarılarla Türk gayrimenkul sektörünü uluslararası arenada zirveye taşıyor.

Avrupa’da Circle of Legends Award’ı kazanan ilk Gayrimenkul Danışmanı olan Hasan Can; Hall of Fame , Lifetime Achievement, Top 100 Global Individuals Commercial Commissions ve Diamond Club ödüllerinin ilk ve son 12 yıldır daimi sahibidir.

“Firmalar sosyal sorumluluk bilinci hakkında daha duyarlı olmak zorunda. Yeni nesillerin ülkemiz adına daha başarılı olması için sosyal sorumluluk bilinci ve duyarlılığının arttırılması ve desteklenmesi çok önemli. Sosyal sorumluluk projeleri, iş hayatının belki de “hayata” en doğrudan temas eden parçası. “ olduğu fikrini savunan Hasan Can ve kurucusu olduğu Remax7Tepe, sosyal sorumluluk bilinci yüksek ve duyarlı gayrimenkul danışman kadrosuyla; lüks konut , ticari gayrimenkul ve arsa / arazi alanında, profesyonel anlayışla kurumsal firmalara ve kişiye özel hizmet veriyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Kilolarıyla dalga geçenleri ifşa etti!

Umut Doğan Yıldız

-

Shelly Proebstel adında bir kadın plajda bikinili vücuduyla dalga geçen kişileri sosyal medyada ifşa etti!

Shelly Proebstel adındaki kadın, facebook hesabından yaptığı paylaşımda: “Kiloluyum diye etrafta birkaç adam benimle sesli bir şekilde gülerek dalga geçti. Bikinili görüntüme çok gülen bu insanlar, parmakla beni gösterip sesli sesli alay ediyorlardı” diye paylaştı. 

Bikinili vücut algısının kendisini çok üzdüğünü ve bu algının yanlış olduğuna dikkat çeken Shelly Proebstel,

Kilolular bikini giyemez mi?

Bikini giymek için sadece zayıf olmak gerekmediğini söyleyen Shelly, bu tip insanlar yüzünden kilolu insanların özgüvenlerini yitirdiğini ve yazın sıcağında bile kapalı giysiler giymeyi tercih ettiklerini belirtti.

Artık bu duruma dur demesi gereken birilerine ihtiyaç olduğunu da söyleyen genç kadın, bu zorbalık yüzünden çoğu kilolu insanın kendini evlerine hapsettiklerini ve hayata küserek intihar bile ettiklerinin altını çizdi.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com