Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

VIALAND’DEN ERKEN YILBAŞI HEDİYESİ

-

 

Avrupa’nın en iyi beşinci Tema Parkı ödülünü alarak eğlence sektörünün en iyileri arasında konumlanan Vialand, Türkiye’yi dünyanın eğlencesiyle sınırsızca buluşturuyor.  Vialand Tema Park, yıl boyunca ailece sınırsız eğlence sunan Vialand Kart için Yeni yıla özel çok avantajlı bir kampanya sunuyor. Hem çocukların, hem gençlerin, hem de yetişkinlerin tercih ettiği Vialand Kart, bu kampanyaya özel olarak 99 Tl’den satışa sunuldu. Üstelik, Vialand kartınızı hemen alıp, hemen kullanmaya başlayabileceksiniz ve 2017 yılı sonuna kadar da geçerli olacak. Vialand Kartlarınızı, Tema Park gişelerden ve vialand.com web adresinden satın alabilirsiniz.

vialand-tema-park-avm

 

Ailece çok zengin seçeneklerde eğlence sunan Vialand Tema Park, tüm ünitelerden sınırsız faydalandıran 2017 Vialand Kart’a sahip olmak isteyenlere çok cazip bir kampanya sunuyor. Vialand, kartını yenilemek isteyenlere ve ilk kez Vialand Kartı sahibi olacaklara kısa bir süre için çok özel bir fiyat uygulayacak.  Vialand Kartları’nı şimdi satın alanlar, yalnızca 99 Tl özel bir fiyattan sahip olacaklar ve hemen sınırsızca kullanmaya başlayacaklar, üstelik 2017 yılına kadar da sınırsızca kullanmaya devam edecekler. Vialand Tema Park’ın bu özel kampanyasından faydalanmak isteyenler, Tema Park gişelerinden veya vialand.com.tr adresinden alabilecekler.

vialand-avm

VIALAND TEMA PARK’DA SINIRSIZCA EĞLEN, VIALAND ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE EN AVANTAJLI KAMPANYALARLA ALIŞVERİŞ YAP..

Ailece eğlencenin tek merkezi olmayı amaçlayan Vialand Tema Park’da eğlenmenin bir avantajı da, Vialand Alışveriş Merkezi’nde Outlet fırsatları, en avantajlı kampanyalardan faydalanarak yeni yıl alışverişi yapmak. İsterseniz, yeni yıl hediyelerinizi Vialand Alışveriş Merkezi’nden cazip fırsatlarla alın, isterseniz yeme içme alanlarında keyifle dinlenin. Işıl ışıl yeni yıl dekorasyonuyla Vialand Alışveriş Merkezi’n de ve Vialand Tema Park’da keyifle 2017’ye merhaba deyin.

 vialand-2

Tek biletle sınırsız eğlence

120 bin metrekarelik alanda kurulu olan VIALAND Tema Park, 30’u aşkın eğlence ünitesi ve 15 bin kişilik kapasitesi ile 7’den 77’ye her yaşa uygun sınırsız eğlence sunuyor. VIALAND Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor. Grup, çocuk ve bireysel kart seçenekleri olan VIALAND Kart ile de sezon boyu sınırsız giriş, sınırsız eğlence hizmeti veriliyor.

 vialand-tema-park

Yenilenen zengin eğlence seçenekleri ile yeni sezon Vialand Tema Park biletlerini www.vialand.com adresinden alabilirsiniz.

 

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Remax7Tepe Gurur Kaynağı Olmaya Devam Ediyor!

Umut Doğan Yıldız

-

İlham veren kariyer öyküsüyle tanınan, Remax7Tepe’nin kurucusu Hasan Can, aldığı ödüllerle gençlere rol model olmaya devam ediyor.

2002 yılından beri yatırımcılara ve kurumsal firmalara gayrimenkul hizmetleri sunan Hasan Can, elde ettiği başarılarla Türk gayrimenkul sektörünü uluslararası arenada zirveye taşıyor.

Avrupa’da Circle of Legends Award’ı kazanan ilk Gayrimenkul Danışmanı olan Hasan Can; Hall of Fame , Lifetime Achievement, Top 100 Global Individuals Commercial Commissions ve Diamond Club ödüllerinin ilk ve son 12 yıldır daimi sahibidir.

“Firmalar sosyal sorumluluk bilinci hakkında daha duyarlı olmak zorunda. Yeni nesillerin ülkemiz adına daha başarılı olması için sosyal sorumluluk bilinci ve duyarlılığının arttırılması ve desteklenmesi çok önemli. Sosyal sorumluluk projeleri, iş hayatının belki de “hayata” en doğrudan temas eden parçası. “ olduğu fikrini savunan Hasan Can ve kurucusu olduğu Remax7Tepe, sosyal sorumluluk bilinci yüksek ve duyarlı gayrimenkul danışman kadrosuyla; lüks konut , ticari gayrimenkul ve arsa / arazi alanında, profesyonel anlayışla kurumsal firmalara ve kişiye özel hizmet veriyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Kilolarıyla dalga geçenleri ifşa etti!

Umut Doğan Yıldız

-

Shelly Proebstel adında bir kadın plajda bikinili vücuduyla dalga geçen kişileri sosyal medyada ifşa etti!

Shelly Proebstel adındaki kadın, facebook hesabından yaptığı paylaşımda: “Kiloluyum diye etrafta birkaç adam benimle sesli bir şekilde gülerek dalga geçti. Bikinili görüntüme çok gülen bu insanlar, parmakla beni gösterip sesli sesli alay ediyorlardı” diye paylaştı. 

Bikinili vücut algısının kendisini çok üzdüğünü ve bu algının yanlış olduğuna dikkat çeken Shelly Proebstel,

Kilolular bikini giyemez mi?

Bikini giymek için sadece zayıf olmak gerekmediğini söyleyen Shelly, bu tip insanlar yüzünden kilolu insanların özgüvenlerini yitirdiğini ve yazın sıcağında bile kapalı giysiler giymeyi tercih ettiklerini belirtti.

Artık bu duruma dur demesi gereken birilerine ihtiyaç olduğunu da söyleyen genç kadın, bu zorbalık yüzünden çoğu kilolu insanın kendini evlerine hapsettiklerini ve hayata küserek intihar bile ettiklerinin altını çizdi.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com