Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

UYUYAN SEVGİLİYİ YATAĞA TAŞIMAK

-

 

Yüksek ihtimalle başınıza gelmiştir; belki televizyon izlerken belki bir şeyler okurken uyuyakalır sevgiliniz, huzurlu görünür, uyandırmaya kıyamazsınız. Ona sizin doğru tercih olduğunu bir kez daha hatırlatmak ya da biraz ekstra puan kazanmak için size sunulmuş bir fırsattır aslında bu. Uyandırmadan kucaklarsınız, yavaşça yatağa bırakırsınız… İşte bu zor görev için ipuçları…

 

1

1. Komik gelecek ama; uyuduğuna emin olun! Gözleri kapalı mı? Nefes alışverişi yavaş mı? Eğer öyleyse, şansınızı deneme zamanıdır…

2

2. Onu kucağınıza alabildiğiniz kadar yavaş alın, arada durup bekleyin. Sırt üstü yatıyorsa daha rahat hareket edebilirsiniz. Yüz üstü yatıyorsa, evvel yavaşça sırt üstü çevirin. Ellerinizden birini omuzlarının altına sokun ve hafifçe kavrayın. Diğer elinizle de dizlerinden kavrayın.

3

3. Hafifçe kaldırın, onu en rahat biçimde taşıyacağınız pozisyonu alın.  Yatağa doğru ilerleyin. Onu sakın sağa sola çarpmayın! Kapılara dikkat edin! Bu centilmence harekat, onu sağa sola çarpmanız neticesinde en olmayacak şekilde sonuçlanabilir…

4

4. Yavaşça yatağa bırakın. (Onu yatağa yatırmadan evvel yorganı, battaniyeyi aralamış olduğunuzu ve yatmaya hazır hale getirdiğinizi varsayıyoruz…) Varsa ayakkabılarını, çoraplarını çıkarın. Nazikçe. Hormonlarınıza hakim olun… Üzerindeki giysiler rahatsızsa, en sevdiği pijamalarını ona giydirmeye çalışın. Uyanacak gibiyse hiç girişmeyin bu işe…

5

5. Battaniye ile üzerini örtün. Yüzünü kapatmak gibi bir hataya düşmeyin, boynuna hatta boynun hafif altına kadar çekin battaniyeyi. Üşürse, bir zaman sonra kendisi çekecektir battaniyeyi, ki tam da bu sırada muhtemelen uykusu hafifleyecek ve yatağında olduğunu fark edecek, çok mutlu olacak. Puanı kazandığınız an da, tam da bu an olacak. Yanağına, alnına ya da boynuna küçük öpücükler bırakın ve kulağına en güzel birkaç cümlenizi fısıldayın… Kazandınız…

 

 

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Türkiye Instagram’da beşinci

Umut Doğan Yıldız

-

Dünyada yaklaşık 1 milyara Instagram kullanıcısı var. Türkiye’nin 37milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, sosyal medya platformu Instagram’ın takipçi sayısına yönelik araştırmayı inceledi Ajans Press’in Statista verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’nin 37 milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü. Dünya üzerindeki bütün ülkeler baz alınırken, listenin birinci sırasına 121 milyon aktif kullanıcı sayısı ile ABD’nin yerleştiği saptandı. ABD’yi de ikinci sıradan 71 milyon kullanıcı ile Hindistan, 64 milyon ile Brezilya, 59 milyon ile de Endonezya takip etti. İlk 10’da yer alan diğer ülkeler ise; Rusya, Japonya, İran, Birleşik Krallık ve Meksika olarak kaydedildi.

ITS Medya ve AjansPress’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. 2018 yılı içerisinde sosyal medya ve platformların medyada ne kadar konuşulduğuna yönelik yapılan incelemede,araştırmaya konu olan Instagram’ın 16 bin 158 haberle konuşulduğu görüldü.Sosyal medya başlığında ise 150 binin üzerinden haber yansıması olduğu tespit edildi.

Devamı

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

Popüler