Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finalistler

SPOR

UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finalistler

-

 

UEFA Avrupa Ligi’nde son 4’e kalan takımlar, 18 Nisan Perşembe günü yapılacak çeyrek final rövanş karşılaşmaları sonrasında netleşecek.

Çeyrek final eşleşmeleri ve ilk maçların skorları şöyle:

Chelsea (İngiltere) – Slavia Prag (Çekya) (1-0)

Eintracht Frankfurt (Almanya) – Benfica (Portekiz) (2-4)

Valencia (İspanya) – Villarreal (İspanya) (3-1)

Napoli (İtalya) – Arsenal (İngiltere) (0-2)

Continue Reading
Advertisement

SPOR

Milli judocumuzdan altın madalya

-

Milli judocu Mikail Özerler, 2019 Avrupa Oyunları’nda altın madalya kazandı.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinden (TMOK) yapılan açıklamaya göre, Belarus’un başkenti Minsk’te düzenlenen 2. Avrupa Oyunları’nın dördüncü gününde milli sporcular, atıcılık, badminton, boks, judo ve okçuluk dallarında mücadele etti.

Judoda milli sporcu Mikail Özerler, 90 kiloda şampiyonluğa ulaştı ve organizasyonda Türkiye’ye ilk altın madalyayı kazandıran isim oldu.

Devamı

SPOR

Gençler Kürek Yarışları Sapanca’da başlıyor

-

Gençler Türkiye Kupası Kürek Yarışları, Sakarya’nın Sapanca i̇lçesi̇nde 20-21 Temmuz’da gerçekleşecek.

Türkiye Kürek Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Sapanca Gölü Kırkpınar Parkuru’nda gerçekleştirilecek yarışlara çok sayıda sporcunun katılması bekleniyor. 

Kulüplerin, ferdi ve takım halinde mücadele edeceği kupada, sporcular 2 bin metrelik parkurda yarışacak.

Yarışlarda puan alan ekipler, Türkiye Şampiyonası Finalleri’ne direkt katılma hakkı kazanacak. Puan alamayan ekipler ise boş kalan kulvarların doldurulması amacıyla şampiyonadan bir gün önce yapılacak telafi yarışlarına katılabilecek.

20-21 Temmuz’da yapılacak yarışlarda kategorilerinde ilk 3’e girecek sporculara madalya, kulüplere de kupa verilecek.

Devamı

SPOR

Bu akşam TV’de hangi maçlar var?

-

Bu akşam TV’de hangi maçlar var? İşte bu akşamın maçları ve spor programları.

25 Haziran Salı TV’de maçlar

07:00 TRT Spor – İlk Baskı
13:00 beIN Sports Haber – beIN Gün Ortası
16:00 TRT Spor – Transfer Günlüğü
18:00 beIN Sports Haber – beIN Ana Haber
19:00 TRT Spor – İtalya – Çin (Canlı)
20:00 beIN Sports 1 – Çağlar Söyüncü Özel Röportaj
20:00 Smartspor – Kamerun – Gine Bissau (Canlı)
21:00 beIN Sports 1 – İyi Akşamlar İstanbul
22:00 TRT Spor – Hollanda – Japonya (Canlı)
23:50 TRT Spor – Transfer Gündemi

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com