Bizi Takip Edin

SPOR

TV’de bugün hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

 

Bugün 1 Şubat Perşembe. İşte bugünün maçları ve spor programları.

07:00 A Spor – Sabah Sporu
07:00 beIN Sports Haber – Yeni Gün
07:00 TRT Spor – İlk Baskı
10:00 A Spor – Taraftar Konuşuyor
10:00 TRT Spor – Spor Dünyası
10:15 NTV – Not Defteri
13:00 TRT Spor – Spor Bülteni
13:00 beIN Sports Haber – Gün Ortası
16:40 TRT Spor – Gündem Futbol
18:00 beIN Sports Haber – Ana Haber
19:00 beIN Sports MAX 1 – Osmanlıspor – Balıkesirspor (Canlı)
19:30 beIN Sports Haber – beIN Santra

Fenerbahçe – Göztepe maçı hangi kanalda, saat kaçta?

20:30 beIN Sports 1 – Fenerbahçe – Göztepe (Canlı)
21:15 NTV – Yüzde Yüz Futbol
22:45 beIN Sports 2 – Lille – Nice (Canlı)
23:00 beIN Sports MAX 1 – Huesca – Valladolid (Canlı)

SPOR

Şampiyonlar Ligi’nde son 16 tur

Umut Doğan Yıldız

-

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı turnuvasında bugün ve yarın yapılacak 4 karşılaşmayla son 16 turu ilk ayağı tamamlanacak.

19 Şubat:

Olympique Lyon (Fransa) – Barcelona (İspanya)

Liverpool (İngiltere) – Bayern Münih (Almanya)

20 Şubat:

Atletico Madrid (İspanya) – Juventus (İtalya)

Schalke 04 (Almanya) – Manchester City (İngiltere)

Devamı

SPOR

UEFA Avrupa Ligi’nde rövanşlar ne zaman?

Umut Doğan Yıldız

-

UEFA Avrupa Ligi’nde son 32 turu rövanşı 20 Şubat Çarşamba ve 21 Şubat Perşembe günü oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanşında 20 Şubat Çarşamba ve 21 Şubat Perşembe günü 16 maç yapılacak.

Kupada rövanş maçlarının programı şu şekilde:

20 Şubat Çarşamba

20.00 Sevilla (İspanya)-Lazio (İtalya)

21 Şubat Perşembe:

20.55 Arsenal (İngiltere)-BATE (Belarus)

20.55 Dinamo Zagreb (Hırvatistan)-Viktoria Plzen (Çekya)

20.55 Eintracht Frankfurt (Almanya)-Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

20.55 Napoli (İtalya)-Zürih (İsviçre)

20.55 Salzburg (Avusturya)-Club Brugge (Belçika)

20.55 Villarreal (İspanya)-Sporting Lizbon (Portekiz)

20.55 Valencia (İspanya)-Celtic (İskoçya)

20.55 Zenit (Rusya)-Fenerbahçe

23.00 Dinamo Kiev (Ukrayna)-Olympiakos (Yunanistan)

23.00 Real Betis (İspanya)-Rennes (Fransa)

23.00 Bayer Leverkusen (Almanya)-Krasnodar (Rusya)

23.00 Genk (Belçika)-Slavia Prag (Çekya)

23.00 Inter (İtalya)-Rapid Wien (Avusturya)

23.00 Benfica (Portekiz)-Galatasaray

23.00 Chelsea (İngiltere)-Malmö (İsveç)

Devamı

SPOR

19 Şubat Salı TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 19 Şubat Salı. İşte bugünün maçları ve spor programları.

11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

15:00 A Spor – Spor Gündemi

21:00 A Spor – 90’A

23:00 beIN Sports 1 – Liverpool – Bayern Münih (CANLI)

23:00 beIN Sports 2 – Lyon – Barcelona (CANLI)

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com