Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

TOMMY HILFIGER, HILFIGER DENIM MARKASINI TOMMY JEANS OLARAK DEĞİŞTİRİYOR!

-

 

Tommy Hilfiger, global denim koleksiyonları için marka stratejisini ileriye taşıyarak iş potansiyelini geliştirmeyi ve kazandığı ivmeyi gelecek kuşak Tommy Hilfiger hayranlarıyla sürdürmeyi hedefliyor.

Tommy Hilfiger, global denim koleksiyonlarının markasını 2018 Pre-Spring sezonundan itibaren HILFIGER DENIM yerine TOMMY JEANS olarak değiştiriyor. TOMMY HILFIGER markasının günümüzde sahip olduğu güçlü ivmeyi ve denim kategorisinin dünya çapındaki köklü konumunu ileriye taşıyacak olan bu gelişme, daha fazla büyüme fırsatlarını açığa çıkaracak ve gelecek nesil tüketicilere daha çok odaklanacak.

Tommy Hilfiger, değişim hakkında şunları söyledi: “Denim, klasik Amerikan ‘cool’ stilimizin merkezinde her zaman önemli bir yere sahip olmuştur. TOMMY JEANS, markamızı moda haritasında konumlandıran ve tarz kazandıran tasarımlar sunuyor. Orijinal denim markamızı yeniden öne çıkararak uzun yıllardır esinlendiğimiz pop kültürü tüketicilerimizin çok sevdiği, ilham veren benzersiz denim stillerle kutluyoruz.”

Tommy Hilfiger Marka Üst Yöneticisi Avery Baker da şu yorumda bulundu: “Marka DNA’mızı ve mirasımızı kutlayan, dünya çapındaki Tommy hayranları tarafından çok beğenilen denim ürünlerimizle büyük bir iş yarattık. Bu alanda yakaladığımız ciddi ivme, yeni bir ürün stratejisi ve yeni dalga influencer’larla destekleniyor. Bu geçiş, TOMMY JEANS markasını büyütme ve dünya çapındaki genç milenyum kuşağı ve Z kuşağı tüketicilerin talebini artırma yönündeki kararlılığımızı yansıtıyor.”

Son zamanlarda TOMMY JEANS markası, HILFIGER DENIM kapsamındaki kapsül koleksiyonlarda bayrak logosu esintileriyle kullanılmaktaydı. Amerikan denim klasiklerinin modern yorumlarından ilham alan yeni TOMMY JEANS logosunda ‘esnetilmiş bayrak’ kullanımı sürecek. Özel seri TOMMY JEANS kapsül koleksiyonları genişleyen TOMMY JEANS markası altında devam ederken, denim mirasımızın en gelişmiş ifadeleri olacak ve ikonik stilleri günümüz için yeni ve genç görünümlerle sunacak.

TOMMY HILFIGER arşivlerinin kutlaması niteliğindeki 2018 Pre-Spring TOMMY JEANS koleksiyonu, marka mirasına kural tanımayan yorumlar getiriyor. İkonik TOMMY JEANS stilleri modern gençlik enerjisiyle yeniden yaratılıyor. Ortaya çıkan koleksiyon, sportif ve kolejli etkileri buluştururken orijinal denimlere sokak tarzı kazandırıyor

ERKEK AKLI

Türkiye Instagram’da beşinci

Umut Doğan Yıldız

-

Dünyada yaklaşık 1 milyara Instagram kullanıcısı var. Türkiye’nin 37milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, sosyal medya platformu Instagram’ın takipçi sayısına yönelik araştırmayı inceledi Ajans Press’in Statista verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’nin 37 milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü. Dünya üzerindeki bütün ülkeler baz alınırken, listenin birinci sırasına 121 milyon aktif kullanıcı sayısı ile ABD’nin yerleştiği saptandı. ABD’yi de ikinci sıradan 71 milyon kullanıcı ile Hindistan, 64 milyon ile Brezilya, 59 milyon ile de Endonezya takip etti. İlk 10’da yer alan diğer ülkeler ise; Rusya, Japonya, İran, Birleşik Krallık ve Meksika olarak kaydedildi.

ITS Medya ve AjansPress’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. 2018 yılı içerisinde sosyal medya ve platformların medyada ne kadar konuşulduğuna yönelik yapılan incelemede,araştırmaya konu olan Instagram’ın 16 bin 158 haberle konuşulduğu görüldü.Sosyal medya başlığında ise 150 binin üzerinden haber yansıması olduğu tespit edildi.

Devamı

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

Popüler