Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

THE LIFECO DETOKS VE WELLBEING MERKEZLERİNDE BAHARA HAFİFLEMİŞ VE YENİLENMİŞ GİRİN

-

 

Türkiye’yi detoks ile tanıştıran, well-being / well-aging alanında öncü The LifeCo, yeşillikler içindeki keyif dolu merkezlerinde; detoks, arınma, yenilenme, kilo kontrolü ve hastalıklardan korunma alanlarında hizmetler sunuyor. .

z3

Kıştan kalan yüklerinizden kurtulma zamanı…

Uluslararası tecrübesi ile detoks’un gerçek anlamda Türkiye’de tanınmasında ve yaygınlaşmasında öncü bir rol oynayan The LifeCo, Bodrum, Antalya ve Phuket’teki konaklamalı merkezlerinde misafirlerine eşi benzeri olmayan bir deneyim yaşatıyor.
The LifeCo merkezlerine gelen sağlık yaşam tutkunları; kendilerine özel olarak hazırlanan detoks programları ile günümüz olumsuz yaşam koşullarının getirdiği toksinlerinden arınıyor, özel terapiler ile de yenilenirken, gençlik kazanıyor. The LifeCo’da bir haftalık detoks programı kadınlarda ortalama 2-4kg, erkeklerde 4-6kg kilo kaybı ile sonuçlanıyor. Detoksun kısa süredeki sonuçları arasında ise; cilt parlaklığı, kan alkalizasyonu, hücre yenilenmesi, vücutta oksijen artışı, uyku kalitesinde artış, sindirim sistemi regülasyonu olarak belirtiliyor.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak ise The LifeCo’da keyifle rahatlayacağınız bir masaj terapisi o gün için rezervasyon yaptıranlara %50 indirimli, konaklamalı detoks misafirlerine ücretsiz olarak sunuluyor.

z4

The LifeCo’da gün; sabahın erken saatlerinde iyot kokan deniz havasında güzel bir yürüyüş ile başlıyor. Keyifli bir yürüyüşü anda kalmayı ve kişinin kendini dinleyebilmesini sağlayan yoga seansı takip ediyor. İhtiyaç doğrultusunda program öncesinde doktor konsültasyonu ve uzmanlar tarafından kişiye özel belirlenen detoks veya beslenme programı kapsamındaki sağlıklı öğünler, juice’lar ve gıda takviyeleri kişiye gün boyunca özel olarak servis ediliyor. The LifeCo’nun bedenin ihtiyaçlarına yönelik onarıcı terapileri ve uygulamaları; oksijen terapi, turbosonic titreşim terapi, luminette ışık terapi, bedenin, zihnin ve ruhun program boyunca yoğun şekilde rahatlamasını ve yenilenmesini sağlıyor.

SPA terapileri, fitness programları, uzakdoğu masajları, yoga-meditasyon seansları ve sağlıklı yaşam üzerine bilgilendirici eğitimler The LifeCo’nun detoks programını destekleyen hizmetleri arasında yer alıyor.  Güneşin sağlıklı ışınları ile vücuda enerji veren Infrared Sauna’dan, dünyaca ünlü kişilerin kullandığı; kanı oksijene doyurarak gençleşmeye, strese, kansere ve pek çok hastalığa çare olan ozon terapi uygulamaları tüm The LifeCo merkezlerinde uygulanabiliyor.

 

Hizmetleri ve felsefesiyle Türkiye’de eşi benzeri olmayan tek detoks ve “well-being” merkezi The LifeCo; detoks programları ve arınma terapilerinin yanı sıra enerji ve bağışıklık sistemi, kalp-damar sağlığı ve diyabetle yaşama destek programı gibi problem odaklı konularda da başarıya imza atıyor. 3 günden başlayan özel programları ile The LifeCo misafirlerinin “Hayatına Yıllar, Yıllarına Hayat” katıyor.

lottie-moss

Kate Moss’tan sonra kızkardeşi Lottie Moss’da The LifeCo’yu tercih etti…

The LifeCo bugüne kadar; önemli iş adamlarından Hollywood yıldızlarına Kate Moss, Naomi Campbell, Kelly Brook ve Woody Harrelson gibi dünya çapında tanınmış ünlü modelleri ağırladı. İsminden ünlü birçok ismin sağlıkla arınmak için tercih ettiği detoks ve well-being merkezi olarak söz ettiren The LifeCo şimdi de ünlü model Kate Moss’un kız kardeşi Lottie Moss’u misafir ediyor.

 

The LifeCo Bodrum’da 7 günlük haftalık bir arınma programına giren Lottie Moss, ilk 3-4 gününde master detoks ardından 800 kalori raw-vegan beslenme programını uyguluyor. Lottie Moss, beslenme programları ile birlikte; her gün ozon terapi, tuz odası terapisi ve bir çok anti-ageing uygulaması ile yenilenirken; şımartıcı hamam ve masaj terapileri, yoga-meditasyon seansları ile günlük yaşamının yoğun temposundan uzaklaşarak sağlık ve keyif dolu bir hafta ile kendini ödüllendiriyor.

 

Lottie Moss “Sağlıkla arınmak geldiğim The LifeCo Bodrum merkezinde çok keyifli, huzurlu ve mutlu vakit geçiriyorum. The LifeCo’da raw food ve beslenme üzerine öğrendiğim bilgileri günlük yaşamına uygulamak üzere yoğun tempoma dönmeye hazırım.  Yarın The LifeCo’da son günüm, bunu hayatımda bir rutin haline getirerek, önümüzdeki senelerde Ocak ayında The LifeCo Phuket, yaz dönemlerinde ise The LifeCo Bodrum merkezinde, yılda iki kez kendime zaman ayıracağım” sözleri ile Türkiye’deki wellbeing yolculuğundan memnuniyetini dile getiriyor.

 

The LifeCo’nun 360 derece sağlık felsefesi ile;  Bodrum, Antalya ve Phuket olmak üzere konaklamalı detoks ve wellbeing merkezlerinin yanı sıra günlük yaşam ile bütünleştirilebilecek The LifeCo ve SAF marka sağlıklı besinleri, gıda takviyeleri ve sağlıklı yaşam araçları bulunuyor.

 

www.thelifeco.com

ERKEK AKLI

Kaslı bacakları olay oldu!

Umut Doğan Yıldız

-

Bizim Hikaye dizisinin Tülay’ı, Nesrin Cavadzade, katıldığı davette giydiği dekolteli elbisesiyle olay oldu.

FOX TV kanalında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Tülay rolüne can veren başarılı oyuncu, geçtiğimiz akşam katıldığı davete giydiği kıyafetle hayranlarının ilgisini daha da çok çekti. Ünlü oyuncunun bacaklarının sıkı ve kaslı olması dikkat çekti.

36 yaşındaki Azerbaycan asıllı Türk oyuncu Nesrin Cavadzade, dün katıldığı bir davetten fotoğraflarını paylaştı.

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, bu sefer de derin yırtmacıyla dikkat çekti ve paylaşılan fotoğraf kısa süre içinde 100 bin beğeni aldı.

Med Yapım’ın 25. yıl gecesinde giydiği derin yırtmaçlı elbisesiyle gecenin en dikkat çeken isimlerinden biri olan arama motorlarında en çok aranan fotoğraflardan biri olan bu kareler, takipçilerden ve hayranlardan tam not aldı.Devamı

ERKEK AKLI

Kadınlar erkeklerden uzun yaşıyor

Umut Doğan Yıldız

-

Tüm ülkelerde kadınların erkeklerden daha uzun yaşadığı görülürken, Türkiye’de kadınların erkeklere oranla ortalama 6,1 yıl daha fazla yaşadığı ortaya koyuldu.

Erkekler mi daha uzun yaşar kadınlar mı?

Medya takip ve raporlama ajansı PRNet, ortalama yaşam sürelerini konu alan araştırmayı inceledi. PRNet’in Dünya Sağlık Örgütü (WHO) verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’de kadınların erkeklere oranla 6,1 yıl daha fazla yaşadığı görüldü. Dünya genelindeki tüm ülkelerde doğuştan beklenen yaşam süresine bakıldığında kadınların daha uzun ömürlü olduğu kaydedildi. Yaşam sürelerindeki farka bakıldığında ise Rusya’da kadınların erkeklere oranla 10,8 yaş fazla yaşadığı saptanırken, en çok farkın burada olduğu gözlendi. Rusya’yı 10,5 ile Litvanya, 10,4 ile de Belarus takip etti.Türkiye’de doğuştan beklenen kadınların yaşam süresi ise 79,4 olarak kayıtlara geçti.
RNet’in Dünya Sağlık Örgütü (WHO) verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’de kadınların erkeklere oranla 6,1 yıl daha fazla yaşadığı görüldü. Dünya genelindeki tüm ülkelerde doğuştan beklenen yaşam süresine bakıldığında kadınların daha uzun ömürlü olduğu kaydedildi. Yaşam sürelerindeki farka bakıldığında ise Rusya’da kadınların erkeklere oranla 10,8 yaş fazla yaşadığı saptanırken, en çok farkın burada olduğu gözlendi. Rusya’yı 10,5 ile Litvanya, 10,4 ile de Belarus takip etti.Türkiye’de doğuştan beklenen kadınların yaşam süresi ise 79,4 olarak kayıtlara geçti.

Devamı

ERKEK AKLI

Xiaomi’nin yeni telefonu sızdı!

Umut Doğan Yıldız

-

Yıl sonunun yaklaşmasıyla beraber, yeni modelleri yetiştirmeye çalışan markalardan şimdi de Xiaomi’nin yeni Redmi 7 Pro cihazı internete sızdı.

2019’un ilk çeyreğine, yeni modellerin hazır olarak girilmesini isteyen markalar, bu telaşları nedeniyle sızıntıya neden oluyorlar.

Xiaomi’nin yeni Redmi 7 Pro modeli de sızan modeller arasında.

Xiaomi Redmi 7 Pro merakla bekleniyor

M1901F9T ürün adına sahip olan cihazın TENAA üzerindeki görüntüsü internete sızdı. Bazı özellikleri de ortaya çıkan telefonun tasarımında ilginç değişikler olduğu görülürken özellikleri de dikkat çekti.

Xiaomi Redmi 7 Pro özellikleri nasıl olacak?

Yeni tasarımda ilk dikkat çeken detay Redmi 6 Pro’nun çentik tasarımının değiştirilerek üretilmiş olması. Ekran- kasa oranından alan kazanmak isteyen Xiaomi markası, su damlacığı çentik tasarımını yeni cihazında uygulamaya koydu.

5,84 inçlik bir cihaz olarak gelecek 7 Pro, Full HD+ çözünürlük ve 19:9 ekran ile gelecek.

Diğer belli olan detaysa telefonun ölçüleri. Redmi 7 Pro 147,76×71,89×7,8 mm. ölçülerine sahip bir yapıda olacak.

Devamı

Popüler