TESTOSTERON ATEŞLEYİCİ 5 HAREKET

En kıymetli hormonunuzu bu hareketlerle ateşleyin.

sirt-kaslari

Testosteron meselesi önemsenmeyecek bir mesele değil. Sadece kas büyümesini arttırmakla kalmıyor; kemikleri güçlendiriyor, erkeklerde kardiyovasküler sağlığı destekliyor, libidoyu arttırıyor ve bilişsel fonksiyonları geliştiriyor.  Doğal olarak da testosteron hormonu her erkeğin daha da ihtiyaç duyduğu bir şeye dönüşüyor. Özellikle de kazanımlar konusunda ciddiyseniz.

Peki testosteron miktarınızı nasıl arttırabilirsiniz? Bunun elbette birçok yolu var. Bu yollardan birisi de spor salonundan geçiyor.

University of Southern California bilim insanları, insanların direnç antrenmanlarından önceki ve sonraki testosteron seviyelerini ölçtüklerinde, ağırlık çalışmanın, testosteron seviyesini yükseltmenin garanti yolu olduğunu keşfettiler. Evet, doğru okudunuz: İşin garanti yolu bu. Fakat testosteron seviyesindeki artış, sadece belirli hareketler yapılırken meydana geliyordu.

Ne güzeldir ki elimizde bu hareketler mevcut. Testosteron seviyesini hangi hareketlerin yükselttiğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

You must be logged in to post a comment Login

Bunları Unutma!