Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

TERK ETME KONUŞMASI

-

 

Önceki iki kız arkadaşım da beni terk etmeden önce ne kadar harika bir erkek arkadaş olduğumu anlatıp durdular. Madem harikayım neden terk ediyorlar? 

Komşu kızı yanıtlıyor: Maalesef bu bir bahane. Meali ise açık. Artık size karşı bir çekim ya da elektrik hissetmiyorlar. Sizinle birlikte olmak istemiyorlar. Bunu açıkça söylemeleri dürüst ve doğru olan metot. Zira iki kişi arasındaki elektrik kontrol dışıdır. Başladığı gibi bitebilir de. Eğer bu karşılıklı değilse herhangi birinizin kendi başına o kıvılcımı ateşlemesi neredeyse imkansızdır. Siz yine de işin iyi tarafından bakın: Geri kalan tüm o ‘İdeal Erkek’ kategorilerini başarıyla gerçekleştirmişsiniz. Harika bir erkek arkadaş olmuşsunuz. Onun çekici bulduğu biriymişsiniz. Eğlenceliymişsiniz. Başarılı ve akıllıymışsınız. Muhtemelen kadınların sevdiği gibi ailenize düşkün, ciddi bir ilişki peşinde olan biriymişsiniz. İyi kokteyl yapmayı da biliyormuşsunuz. (Tamam, kabul. Bu benim çekicilik listem.) Demek istediğimi siz anladınız. Meselenin özü, işte bu. Siz hayatınıza devam edin. Bu özelliklerinizi tekrar kullanacaksınız. Aranızdaki kimya bir başkasıyla tutacak ve hayatınıza giren bir sonraki kadını bu özelliklerinizle kendinize tamamen bağlayacaksınız.

Continue Reading
Advertisement

SEKS & İLİŞKİLER

Mastürbasyonun sağlığa 6 etkisi

Umut Doğan Yıldız

-

Cinsel sağlığınız için yapabileceğiniz en önemli şeyler arasında mastürbasyoın da var.

Dr. Nina Brochmann, mastürbasyon yapmanın faydaları konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Doktora göre mastürbasyon, çoğu cinsel sorunu çözmede birebir.

Mastürbasyon yapmak, uykuya dalmanızı kolaylaştırmasının yanı sıra ruh hâlinizi de olumlu bir şekilde  etkiliyor. Ayrıca mastürbasyon yapan insanların daha iyi bir beden algısına sahip olduğunu söyleyen 
Dr. Nina Brochmann, vücudunuzu keşfetmenin önemine değiniyor.

İşte mastürbasyonun sağlığınız için faydaları:

  • Kadınların regl sancılarıyla başa çıkmasını kolaylaştırır.
  • Genital enfeksiyonları önler.
  • Seksin süresini uzatır.
  • Endometriozis ve idrar yolları enfeksiyonlarını önler.
  • Libidonuzu yükseltir.
  • Pelvik kaslarınızı güçlendirir.

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Dünyanın en ilginç fetişi

Umut Doğan Yıldız

-

İngiltere’de bir kadının balon fetişi, dünyanın en ilginç fetişleri arasında yer alıyor.

Bu ilginç fetişi duyanları hayrete düşürüyor. İngiltereli kadının en büyük tutkusu uzun yıllardır hiç değişmiyor; balonlarla seks!

Maggy Berloon isimli kadın, yıllar önce balonlarla ilk tanıştığı zaman bunun büyük bir fetiş haline geleceğinden habersizdi. Zaman geçtikçe bu tutkusundan vazgeçemeyen Maggy, tutkulu bir balon hayranı olmaya devam ediyor.

Yatarken yatağa mutlaka balon alıyor

Öyle ki, eşi ile evlendikten sonra bile Maggy’nin balon tutkusu azalmamış. Çift, uyurken yataklarına mutlaka balon alıyorlar.

Seks oyuncağı olarak kullanıyorlar

Genç kadın balonları bazen seks oyuncağı olarak kullandığını bazen de eşi ile seks yaparken balonları kullandığını ifade ediyor.

“Balonlar patlayacak korkusu tahrik ediyor”
Maggy, balonların her an patlayacak olma korkusundan duyduğu endişenin büyük bir hazza çevrildiğini söylüyor ve bu tutkusundan vazgeçmemekte ısrarlı.


Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

Popüler