Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

TEK EŞLİ KALMAK MÜMKÜN MÜ?

-

 

Sonu önceden belli.
Her şeyden önce kadınların Örümcek Adam’dan daha hassas altıncı hislere sahip olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Yani yakalanmanız an meselesi. Uygunsuz bir pozisyonda yakalanmamak ehveni şer olacağından, aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyun.

Boşuna tesadüf demiyorlar.
“Olamaz” dediğinizi biliyoruz. Ancak unutmayın, birisi her zaman görür!

Olur mu olur!
Erkeklerin yanılgıya düştüğü en büyük nokta budur: “Kim nereden bilecek? Kim nasıl görecek?” Siz kalkar da kimsenin bilmediği bir semtteki bir otelde oda ayırtıp, kaçamak yapmaya çalışırsınız, eşinizin patronunun da o gün orada bir seminer vereceği tutar ve pişti! Yakalandınız bile.

Bu işte kazançlı çıkmak yok.
Yakalandığınız anda kanunlar eşinizin yanında yer alır. Bu da açılacak herhangi bir boşanma davasında, evlendikten sonra edindiğiniz tüm malların ortak paylaşımı demektir. Üç boyutlu LED televizyonunuz, oturduğunuz ev, köpeğiniz, Ermenegildo Zegna takım elbiseleriniz. Evet, emin olun eşiniz takımınızı dava sonunda gerçekten ikiye bölecek.

Tek tabanca takılın.

Evden uzaksınız. Seksi iş arkadaşınızla tüm günü baş başa geçirdiniz. Günün yorgunluğunu bir kadeh şarap eşliğinde akşam yemeğinde atıyorsunuz ve… İş seyahatlerinize yalnız çıkmanız en iyisi.

Baştan kaybetmeyin.
Evlenilecek kadın ve eğlenilecek kadın ayrımını yapmazsanız baştan kaybedersiniz. Evleneceğiniz kadınlarla eğlenmeyin. Eğleneceğiniz kadınlarla da evlenmeyin. Aslında hiçbir kadınla evlenmemek de iyi bir alternatif olabilir. Üzerinde bir düşünün.

Yalancı reklama kanmayın.
Erkek arkadaşlarınızın anlattıkları aldatma hikayelerine kanıp da arkadaş kurbanı olmayın. Unutmayın ki bu hikayelerin yüzde 50’lik bir kısmı yalan, geri kalan kısmı da abartıdır.

Unutmadan hatırlatalım…
Aldatmanın sadece size mahsus bir davranış olduğunu sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Kadınların da en az erkekler kadar aldatmaya hevesli olabileceği gerçeğini aklınızdan çıkarmayın. Tabii şu satırdan etkilenip, kıskançlık krizine sakın girmeyin. Yoksa tüm şüpheleri kendi üzerinize çekersiniz.

Dışarı çıkmadan şunu bilin…
Sevgilinizi ya da eşinizi evde bırakıp arkadaşlarınızla erkek erkeğe eğlenmek istiyorsunuz. Bu, o kadar da kolay değil! Evde sizi bekleyen bir kadından daha tehlikeli hiçbir şey olamaz. Hele eve sarhoş dönerseniz, bittiniz demektir.

Bazen geride bıraktıklarınız, sizinle birlikte gelir.
Eşinize bel soğukluğu teşhisi konunca, kimi suçlayacağını tahmin edebilirsiniz.

Aklın yolu birdir.
Sevgilinizin kız arkadaşları ne kadar çekici olursa olsun, çapkınlık listesinde yer almamalı. Aklınızı (ya da gözlerinizi) ondan alamıyor musunuz? Yapabileceğiniz en iyi şey, onu bir kankanıza ayarlamak olabilir.

Kendinizi ve onu tutun.
Penisinizin sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin. Kimin patron olduğunu ona kontrolün elinizde olduğunu göstererek ispat edebilirsiniz. Edemiyorsanız zaten o sizi yönetiyor demektir. O zaman size çoktan geçmiş olsun. Umarız boşanma avukatınız işinde gerçekten iyidir.

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler