Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

tDCS’nin yardımcı olabileceği 4 alan!

Umut Doğan Yıldız

-

 

tDCS denilenolayı daha önce duydnuz. Şimdi onun size yardımcı olabileceği farklı alanları sunuyoruz.

Merak edenler önce alttaki habere bir göz atabilir.

Daha güvenli sürüş sunar

Direksiyon başında uzun saatler geçiriyorsanız, tDCS yola odaklanmanızda kahveden daha iyi bir yardımcı olabilir. Etkileri daha uzun sürer ve etkisi geçince yoksunluk hissi yoktur.

Yeni bir şarkı çalmayı öğrenin

Gitar veya piyano çalmak gibi ince motor becerileri gerekiyorsa, önceden uygulayacağınız neuropriming ile çalışma zamanınızı azaltabilirsiniz. Halo Sport, hangi eli daha fazla kullandığınıza bağlı olarak farklı ayarlara sahiptir.

Daha hatasız olun

Keskin nişancıların daha ölümcül olmalarını sağlamak, ordunun tDCS’ye olan ilgisinin ardındaki önemli bir nedendi. Halo bazı araştırmalarında, video oyuncularının FPS becerilerini geliştirmek için kullandıkları hedef uygulama programı olan Aim Hero’yu kullanıyor.

Bir maksimum tekrarınızı yükseltin

Bir kasın kuvvet potansiyeli ile onu ortaya çıkarabilme gücü arasında bir fark vardır. Neuropriming, beyninize kasların daha iyi bir sonuç çıkarabilmelerini sağlamak için yardımcı olur. Dr. Chao, bunu ilk seferde daha ağır bir bar kaldırmanızı sağlayan bir gözlemciye benzetiyor.

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Remax7Tepe Gurur Kaynağı Olmaya Devam Ediyor!

Umut Doğan Yıldız

-

İlham veren kariyer öyküsüyle tanınan, Remax7Tepe’nin kurucusu Hasan Can, aldığı ödüllerle gençlere rol model olmaya devam ediyor.

2002 yılından beri yatırımcılara ve kurumsal firmalara gayrimenkul hizmetleri sunan Hasan Can, elde ettiği başarılarla Türk gayrimenkul sektörünü uluslararası arenada zirveye taşıyor.

Avrupa’da Circle of Legends Award’ı kazanan ilk Gayrimenkul Danışmanı olan Hasan Can; Hall of Fame , Lifetime Achievement, Top 100 Global Individuals Commercial Commissions ve Diamond Club ödüllerinin ilk ve son 12 yıldır daimi sahibidir.

“Firmalar sosyal sorumluluk bilinci hakkında daha duyarlı olmak zorunda. Yeni nesillerin ülkemiz adına daha başarılı olması için sosyal sorumluluk bilinci ve duyarlılığının arttırılması ve desteklenmesi çok önemli. Sosyal sorumluluk projeleri, iş hayatının belki de “hayata” en doğrudan temas eden parçası. “ olduğu fikrini savunan Hasan Can ve kurucusu olduğu Remax7Tepe, sosyal sorumluluk bilinci yüksek ve duyarlı gayrimenkul danışman kadrosuyla; lüks konut , ticari gayrimenkul ve arsa / arazi alanında, profesyonel anlayışla kurumsal firmalara ve kişiye özel hizmet veriyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Kilolarıyla dalga geçenleri ifşa etti!

Umut Doğan Yıldız

-

Shelly Proebstel adında bir kadın plajda bikinili vücuduyla dalga geçen kişileri sosyal medyada ifşa etti!

Shelly Proebstel adındaki kadın, facebook hesabından yaptığı paylaşımda: “Kiloluyum diye etrafta birkaç adam benimle sesli bir şekilde gülerek dalga geçti. Bikinili görüntüme çok gülen bu insanlar, parmakla beni gösterip sesli sesli alay ediyorlardı” diye paylaştı. 

Bikinili vücut algısının kendisini çok üzdüğünü ve bu algının yanlış olduğuna dikkat çeken Shelly Proebstel,

Kilolular bikini giyemez mi?

Bikini giymek için sadece zayıf olmak gerekmediğini söyleyen Shelly, bu tip insanlar yüzünden kilolu insanların özgüvenlerini yitirdiğini ve yazın sıcağında bile kapalı giysiler giymeyi tercih ettiklerini belirtti.

Artık bu duruma dur demesi gereken birilerine ihtiyaç olduğunu da söyleyen genç kadın, bu zorbalık yüzünden çoğu kilolu insanın kendini evlerine hapsettiklerini ve hayata küserek intihar bile ettiklerinin altını çizdi.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com