Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

STEAK N MORE İSTAN’BULL YENİDEN

-

 

Steak n More İstan’bull yeni restaurantıyla Radisson Blu Hotel Pera’da!

Türkiye’nin en iyi et, şarap ve peynirlerinin sunulduğu; konsepti ile ilk günden beri
ziyaretçilerinin büyük beğenisini kazanan Steak n More İstan’bull ikinci restaurantını Radisson Blu Hotel Pera’da açıyor.

2013 yılı Haziran ayında açılan Radisson Blu Hotel İstanbul Pera’nın giriş katında;
Haliç manzarasına sahip Steak n More İstan’bull Pera restoranın executive chefliğini Master Chef Ahmet Kartal yapacak.

Restoranın menüsünde etler dışında, piri piri soslu karides, ıstakoz&yengeç keki, soğan çorbası, füme ördek salata, cataplana gibi birçok özel lezzet bulunuyor. Steak n More İstan’bull Pera; 800 şişelik kavı ve somelie’si ile degustasyon menuler de sunmaya hazırlanıyor. Modern mimarisi, konsepti  ve yüksek kalitedeki hizmet anlayışı ile kısa zamanda bölgenin en beğendiği mekanlar arasına girecek olan restoran 01 Eylül’de açılışını yapacak.

Türkiye’deki en iyi yerli ürünleri kullanılarak benzersiz tatlar sunan Steak n More İstan’bull Türk peynirleri,etleri ve şaraplarından oluşan zengin bir menüyü; yalın bir şıklıkla sunacak.

Detaylı Bilgi İçin:      

Esin Tatlav
İletişim ve Pazarlama Müdürü
Tel.: 0212 375 00 00
Cep tel.: 0532 307 80 39

Cansu Şimşek
İletişim ve Pazarlama Uzmanı
Cep tel.: 0537 496 41 92

ERKEK AKLI

Türkiye Instagram’da beşinci

Umut Doğan Yıldız

-

Dünyada yaklaşık 1 milyara Instagram kullanıcısı var. Türkiye’nin 37milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, sosyal medya platformu Instagram’ın takipçi sayısına yönelik araştırmayı inceledi Ajans Press’in Statista verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’nin 37 milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü. Dünya üzerindeki bütün ülkeler baz alınırken, listenin birinci sırasına 121 milyon aktif kullanıcı sayısı ile ABD’nin yerleştiği saptandı. ABD’yi de ikinci sıradan 71 milyon kullanıcı ile Hindistan, 64 milyon ile Brezilya, 59 milyon ile de Endonezya takip etti. İlk 10’da yer alan diğer ülkeler ise; Rusya, Japonya, İran, Birleşik Krallık ve Meksika olarak kaydedildi.

ITS Medya ve AjansPress’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. 2018 yılı içerisinde sosyal medya ve platformların medyada ne kadar konuşulduğuna yönelik yapılan incelemede,araştırmaya konu olan Instagram’ın 16 bin 158 haberle konuşulduğu görüldü.Sosyal medya başlığında ise 150 binin üzerinden haber yansıması olduğu tespit edildi.

Devamı

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

Popüler