Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

Sophie Turner Game of Thrones’un finalini anlattı!

-

 

Game of Thrones dizisinde Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner dizinin finaliyle ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Game of Thorones ne zaman başlayacak?

Game of Thrones dizisi, sekizinci ve son sezonuyla 14 Nisan’da sevenleriyle buluşacak. Heyecanlı bekleyiş sürerken dizinin Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner, finalle ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu.

ABD’de bir internet sitesine açıklamada bulunan 22 yaşındaki İngiliz oyuncu, Game of Thrones’un sonunu birkaç kişiye söylediğini ve sır tutmakta gerçekten çok kötü olduğunu söyledi.

Dizinin finalinin kanlı olacağını söyleyen Sophie Turner, daha önce görülmemiş görkemli savaşların yaşanacağını, pek çok önemli karakterin öleceğini ve duygusal olarak yoğun olacağını ifade etti. Yaklaşan tehlikelere karşı küçük toplulukların birleşeceğini söyleyen Sophie Turner, bu birleşme süresince çok fazla gerilimin de yaşanacağını belirtti.Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Köpeklerin yüz kasları üzgün görünmek için evrimleşmiş

-

Köpeklerin üzgün bakışları için gereken kasların evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

Köpeklerin masum ya da üzgün bakışlarının insanların ilgisini çekmek için yapıldığı ve evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

ABD Bilim Akademisi’nin yayın organı PNAS’ta yayınlanan araştırma, köpeklerin özellikle kaş kısmında bulunan ve köpeklerin üzgün ya da masum görünmesini sağlayan bu kasların köpeklerin atalarında bulunmadığını, bu kasların zaman içinde insanlara sevimli görünmek için oluştuğunu ortaya koydu.

Devamı

ERKEK AKLI

Whatsapp’tan yanlış kişiye fotoğraf gönderimine son

-

Güncellenerek daha iyi bir kullanım deneyimi sunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliğiyle gönderilen görsellerin doğru kişiye gitmesini hedefliyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak ve böylelikle gönderilen mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olunabilecek.

Özellik şu anda yalnızca beta kullanıcılarına açık. WhatsApp’ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açacağı söyleniyor.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com