Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

SOĞUK VE KARLI BİR HAFTA SONUNDA NE YAPILIR?

-

 

Kış ayları demek, soğuk, karlı, yağmurlu ve kasvetli bir hava demek. Havalar da zaten malumunuz. Son mesai gününde hafta sonu çalışmayacak olanlara Mens Health  ekibi olarak birkaç tavsiyemiz var. 

Tabi ki ilk tavsiye spor

Sporunuzu aksatmayın. Spor salonuna giderken gerektiği şekilde giyinin. Sporunuzu yapın, saunaya girin ve dinlenmek için evinize dönün. Spor sizi yeni haftaya daha dinç olarak başlamanıza, geçen haftanın da stresini atmanıza yardımcı olacaktır. Spor demek, mutluluk demek. Öz güven kazanmak demek. Evde güzelce dinlendikten ve güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra spora gitmenin faydasını göreceksiniz.

5

Duşta seks yapın

Neden duş dedik? Açıklayalım. Duş almak başlı başına yorgunluk alan ve kişiyi daha ferahlatan bir şey. Bir de bu sıcak suyun altında ferahlamanın üzerine seks eklediğinizi düşünsenize… Hem de ikisi bir arada. Ayrıca rutin seks alışkanlıklarınızı da bir kenara bırakmış olacaksınız.  Kendinizi şımartmak için mükemmel bir zaman. Lüks vücut kremleri, güzel kokulu sabunlar ile afrodizyak etkisini yakalayın.

2

 Masaj

Partnerinizle duşta seks yaptıktan sonra hem temizlenmiş hem de rahatlamış olacaksınız. Sıra şimdi masaja geldi. Adeta boya üzerine atılan cila gibi. Bitirici bir vuruş diyebiliriz. Seks sonrası ekstra duygusallık için birbirinizin bedenine dokunarak masaj yapmak çok romantik ve baştan çıkarıcı olabilir. Siz partnerinizi memnun ettiğinizde belki o da sizi şımartmak için başka sürprizler hazırlayabilir.

3

 

 

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler