Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

SIZINTI KURBANI

-

 

Vanessa Hudgens Britney Spears’dan, Justin Timberlake’e, Selena Gomez’den Miley Cyrus’a çıkardığı yıldızlarla ünlü Disney Channel çıkışlı. Genç yaşında ‘High School Musical’ filmleriyle inanılmaz bir popülarite yakalayan genç yıldız artık yetişkin, genç ve seksi bir kadın. Geçtiğimiz senelerde Robert Rodriguez’in ‘Machete Kills’i ve kendi dönemdaşı genç yıldızlar Ashley Benson ve Selena Gomez’le başrolü paylaştığı Harmony Korine işi ‘Spring Breakers’ gibi bağımsız filmlerle dikkat çekti ve daha cesur rollerde oynamaya başladı. Zac Efron ve Austin Butler gibi isimlerle yaşadığı aşklarla da ünlü olan Hudgens’ın başı ise internetle uzun süredir belada. Geçtiğimiz ay ünlülerin çıplak fotoğraflarının çalınıp internete koyulmasıyla başlayan durumu 2007, 2009, 2011 yıllarında ayrı dönemlerde yaşayan seksi yıldızın özel ve çıplak fotoğrafları yanından canı çok sıkıldı. ‘Fappening” de fotoğrafları bulunan Hudgens’ın günümüzün ve geleceğin yıldızlarından olduğu kesin fakat bakalım internetle sınavı nasıl devam edecek!

1

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Remax7Tepe Gurur Kaynağı Olmaya Devam Ediyor!

Umut Doğan Yıldız

-

İlham veren kariyer öyküsüyle tanınan, Remax7Tepe’nin kurucusu Hasan Can, aldığı ödüllerle gençlere rol model olmaya devam ediyor.

2002 yılından beri yatırımcılara ve kurumsal firmalara gayrimenkul hizmetleri sunan Hasan Can, elde ettiği başarılarla Türk gayrimenkul sektörünü uluslararası arenada zirveye taşıyor.

Avrupa’da Circle of Legends Award’ı kazanan ilk Gayrimenkul Danışmanı olan Hasan Can; Hall of Fame , Lifetime Achievement, Top 100 Global Individuals Commercial Commissions ve Diamond Club ödüllerinin ilk ve son 12 yıldır daimi sahibidir.

“Firmalar sosyal sorumluluk bilinci hakkında daha duyarlı olmak zorunda. Yeni nesillerin ülkemiz adına daha başarılı olması için sosyal sorumluluk bilinci ve duyarlılığının arttırılması ve desteklenmesi çok önemli. Sosyal sorumluluk projeleri, iş hayatının belki de “hayata” en doğrudan temas eden parçası. “ olduğu fikrini savunan Hasan Can ve kurucusu olduğu Remax7Tepe, sosyal sorumluluk bilinci yüksek ve duyarlı gayrimenkul danışman kadrosuyla; lüks konut , ticari gayrimenkul ve arsa / arazi alanında, profesyonel anlayışla kurumsal firmalara ve kişiye özel hizmet veriyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Kilolarıyla dalga geçenleri ifşa etti!

Umut Doğan Yıldız

-

Shelly Proebstel adında bir kadın plajda bikinili vücuduyla dalga geçen kişileri sosyal medyada ifşa etti!

Shelly Proebstel adındaki kadın, facebook hesabından yaptığı paylaşımda: “Kiloluyum diye etrafta birkaç adam benimle sesli bir şekilde gülerek dalga geçti. Bikinili görüntüme çok gülen bu insanlar, parmakla beni gösterip sesli sesli alay ediyorlardı” diye paylaştı. 

Bikinili vücut algısının kendisini çok üzdüğünü ve bu algının yanlış olduğuna dikkat çeken Shelly Proebstel,

Kilolular bikini giyemez mi?

Bikini giymek için sadece zayıf olmak gerekmediğini söyleyen Shelly, bu tip insanlar yüzünden kilolu insanların özgüvenlerini yitirdiğini ve yazın sıcağında bile kapalı giysiler giymeyi tercih ettiklerini belirtti.

Artık bu duruma dur demesi gereken birilerine ihtiyaç olduğunu da söyleyen genç kadın, bu zorbalık yüzünden çoğu kilolu insanın kendini evlerine hapsettiklerini ve hayata küserek intihar bile ettiklerinin altını çizdi.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com