Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

SEVGİLİYLE YAŞAMAK

-

 

Seks ve ilişkiler hakkında tüm merak ettiklerinizi kızımız yanıtlıyor…

Soru: Yakın zamanda beraber yaşamaya başladık. Acaba ondan geleneksel kadın rollerini beklemem çok mu saçma olur?

Komşu Kızı Yanıtlıyor: Geleneksel kadın rolleri ile kastettiğin şey bulaşık ve temizlik gibi ev işleri yanlış anlamadıysam. Beyler, artık 21’inci yüzyılda yaşıyoruz. Nasıl bir kadınla evlenmeden seks yapmak ya da beraber yaşamak gibi bir lüksünüz varsa kadınların da sizlere hizmet etmemek gibi bir özgürlüğü var. Kısacası modern hayatta cinsiyetlerin taşıdığı roller iyice bulanıklaştı. Bazı kadınlar evin tamir işlerini görürken bazı erkekler de mutfaktan çıkmıyor. Eğer hayalindeki ev hayatı sen elinizde bira, kanepeye gömülmüş NBA finallerini izlerken karşında hiç söylenmeden yemek yapacak, çamaşırlarını ve bulaşıklarını yıkayacak, sonrasında da senin için en seksi geceliklerini giyip sekse hazır bekleyecek bir kadınsa kesinlikle yanlış zamanda doğmuşsun demektir.

SEKS & İLİŞKİLER

Mastürbasyonun sağlığa 6 etkisi

Umut Doğan Yıldız

-

Cinsel sağlığınız için yapabileceğiniz en önemli şeyler arasında mastürbasyoın da var.

Dr. Nina Brochmann, mastürbasyon yapmanın faydaları konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Doktora göre mastürbasyon, çoğu cinsel sorunu çözmede birebir.

Mastürbasyon yapmak, uykuya dalmanızı kolaylaştırmasının yanı sıra ruh hâlinizi de olumlu bir şekilde  etkiliyor. Ayrıca mastürbasyon yapan insanların daha iyi bir beden algısına sahip olduğunu söyleyen 
Dr. Nina Brochmann, vücudunuzu keşfetmenin önemine değiniyor.

İşte mastürbasyonun sağlığınız için faydaları:

  • Kadınların regl sancılarıyla başa çıkmasını kolaylaştırır.
  • Genital enfeksiyonları önler.
  • Seksin süresini uzatır.
  • Endometriozis ve idrar yolları enfeksiyonlarını önler.
  • Libidonuzu yükseltir.
  • Pelvik kaslarınızı güçlendirir.

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Dünyanın en ilginç fetişi

Umut Doğan Yıldız

-

İngiltere’de bir kadının balon fetişi, dünyanın en ilginç fetişleri arasında yer alıyor.

Bu ilginç fetişi duyanları hayrete düşürüyor. İngiltereli kadının en büyük tutkusu uzun yıllardır hiç değişmiyor; balonlarla seks!

Maggy Berloon isimli kadın, yıllar önce balonlarla ilk tanıştığı zaman bunun büyük bir fetiş haline geleceğinden habersizdi. Zaman geçtikçe bu tutkusundan vazgeçemeyen Maggy, tutkulu bir balon hayranı olmaya devam ediyor.

Yatarken yatağa mutlaka balon alıyor

Öyle ki, eşi ile evlendikten sonra bile Maggy’nin balon tutkusu azalmamış. Çift, uyurken yataklarına mutlaka balon alıyorlar.

Seks oyuncağı olarak kullanıyorlar

Genç kadın balonları bazen seks oyuncağı olarak kullandığını bazen de eşi ile seks yaparken balonları kullandığını ifade ediyor.

“Balonlar patlayacak korkusu tahrik ediyor”
Maggy, balonların her an patlayacak olma korkusundan duyduğu endişenin büyük bir hazza çevrildiğini söylüyor ve bu tutkusundan vazgeçmemekte ısrarlı.


Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

Popüler