Bizi Takip Edin

SPOR

Serdar Aziz’den çarpıcı açıklama!

Umut Doğan Yıldız

-

 

Serdar Aziz, transferi hakkında açıklama yapacak tek yetkili adresin Galatasaray Kulübü olduğunu söyledi.

Serdar Aziz, transfer çalışmalarıyla ilgili kişisel instagram hesabı üzerinden bir duyuru paylaştı. 

Galatasaraylı oyuncu açıklamasında, menajerinin yurt içi ve yurt dışında transfer görüşmeleri yaptığını belirterek, ”Transferim, içeriğinde belirlenen bonservis bedeli ve görüşülen kulüpler ve olası gelişmeler hakkında açıklama yapacak tek yetkili adres Galatasaray Kulübü’dür” dedi.

Açıklama şöyle;


SPOR

Jimnastik yarışmasına Michael Jackson damgası

Umut Doğan Yıldız

-

ABD’nin Kalifornia kentinde düzenlenen üniversiteler arası jimnastik yarışmasına katılan Katelyn Ohashi, Michael Jackson temalı performansıyla büyüledi.

Yarışmaya, Kaliforniya Üniversitesi (UCLA) adına katılan Katelyn Ohashi, Michael Jackson temalı performansı izleyiciler tarafından tam not aldı.’ın unutulmaz şarkılarına yer verdiği koreografik performansı izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinin Anaheim kentinde ABD’li giyim markası Under Armour sponsorluğunda düzenlenen (Collegiate Challenge) üniversiteler arası jimnastik yarışmasında sergilenen bu performans sosyal medyanın gündemine düştü.

ABD’li ünlü şarkıcı Michael Jackson’ın en çok sevilen parçalarından oluşan bir kolaj ile figürlerini sergileyen 20 yaşındaki genç atlet
Katelyn Ohashi, hem izleyicler tarafından oldukça beğenildi hem de sosyal medyanın gündemine oturdu.

Devamı

SPOR

Giresunspor’dan Barcelona’ya davet

Umut Doğan Yıldız

-

Giresunspor sosyal medya hesabı üzerinden Barcelona’ya çarpıcı bir teklifte bulundu.

Giresunspor, Barcelona’yı Giresun’un bir köyü olan Barça köyüne davet ederek ‘Dünya’nın en kaliteli fındığını yemeye, Giresun’un Barça köyüne bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Barcelona ise bu esprili teklife, “Giresun’a bağlı ‘Barça’ isimli bir köy olduğunu biliyoruz. Orada yaşayan ‘Barçalılara’ selam olsun” sözleri ile yanıt verdi.

Devamı

SPOR

25 yıllık rekoru kırdı

Umut Doğan Yıldız

-

İstanbul’un ev sahipliği yaptığı Salon Olimpik Deneme müsabakalarında Rümeysa Ökdem, yüksek atlamada 25 yıllık Türkiye rekorunu kırarak adını tarihe not düştü.

Türkiye Atletizm Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Ataköy Atletizm Salonu‘ndaki müsabakalarda, bir Türkiye rekoru daha kırıldı.

Geçen yıl Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası’nda finali az bir fark kala kaçıran Bursalı atlet Rümeysa Ökdem, bu sene 1,82 atlayarak salondaki en iyi derecesini 7 santimetre geliştirdi ve 1994’te kırılan 20 yaş altı kadınlar Türkiye salon rekorunu kırdı.

Bu dalda kırılan eski rekor, 1994 yılının 20 Şubat günü Atina’daki Balkan Salon Şampiyonası‘nda yarışan Gülsün Durak adlı sporcu tarafından 1,81’lik dereceyle kırılmıştı.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com