Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

Seks yaparken erkekler ne düşünür?

Umut Doğan Yıldız

-

 

Seks yaparken erkekler ne düşünür? İşte erkeklerin kafasından geçmesi olası soru ve düşünceleri sıralardık.

 

KÖPEK STİLİ

NE DÜŞÜNÜYOR?

1. İşte göbeğimi göremediği bir pozisyon. Artık içime çekmeyi bırakabilirim, oh be!
2. Acaba ne kadar sert, fazla sert olur? Öne doğru hamle yapması kötü bir şey mi? Veya şu anda benim güçlü bir erkek olduğumu mu düşünüyor?
3. Ya pelvik kemiğine vurursam?
4. Acaba o ne düşünüyor? Başkasını hayal ediyor mudur?
5. Bu pozisyon beni ilişkideki baskın taraf gibi hissettiriyor. Bu güzel bir his çünkü aslında bunun tam tersi olduğunu ikimiz de biliyoruz.

KONTROLÜ KADINLARA BIRAKIN

Erkekler arkada kendilerini yalnız hissedebilirler. Ara sıra dönüp ona bir bakış atan kadınlar seks sırasında  sadece onu hayal ettiğini düşündüreceklerdir.

KADIN ÜSTTEYKEN

NE DÜŞÜNÜYOR?

1. Bu muhteşem bir açı! Göğüslerin daha büyük ve karnın dümdüz görünüyor. Kendine buradan bakabilseydin, komplekslerinin yersiz olduğunu anlardın.
2. Biraz arkama yaslanıp yorulmadığım şu anın keyfini çıkartayım.
3. Zıplamana bayılıyorum ama lütfen penisime zarar verme. Penis kırığı vakalarının yarısının bu pozisyonda gerçekleştiğini okumuştum.
4. Ayaklarımı yorganın içine soksam fark eder mi acaba?
5. Lütfen penisimi kırma… Lütfen!

KONTROLÜ KADINA BIRAK

Bu pozisyon erkekleri yeteri kadar tatmin eder ancak unutulmaz anlar için yine kadınlara görev düşüyor: Hafifçe geriye eğilip parmakları kasık bölgesi ve çevresinde gezdirmeyi bilen kadınlar, iyi bir hamle yapmış olacaklardır.

KAŞIK POZİSYONU

NE DÜŞÜNÜYOR

1. Suratımın her yerinde saç olması biraz havamı kaçırmıyor değil.
2. Pelvik kaslarımı hiç çalıştırmadığım kadar çalıştırmak zorundayım. Gerçekten zor işmiş.
3. Birlikte iyi bir ritim tutturmak kolay değil. Saatlerdir egzersiz yapıyor gibiyim.
4. Açıkçası arkadan öpüp koklama işleri hoşuma gidiyor ama en güzel manzara ön tarafta kaldı!
5. Eğri oturup doğru konuşalım: Bu bildiğimiz sarılma değil mi?

 

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler