Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

SADECE ERKEKLERE ÖZEL SEKS EĞİTİMİ

-

 

Kadınların ne istediğini bizzat kendilerinden öğrenin…


Anket yaptığımız kadınların %87’si erkek arkadaşlarını seks konusunda eğitmekten memnun. Bakın neler istiyorlar…

Keşfedilmemişi keşfedin
“Onun hâlâ bulmayı başaramadığı pek çok erojen (erotik duyum uyandıran, uyarılması halinde sevişme dürtüsünü artıran, haz veren vücut bölgelerine verilen ad) noktam var: Dizlerimin arkası, dirseklerimin iç tarafı, bileklerim ve daha fazlası.”
Aslı, 40

Sesi biraz açın
“Onu zevk alırken duymak istiyorum. Böylece doğru yolda olup olmadığımı anlayabilirim. Biraz rahatla ve kendini bırak”
Özge, 32

“Bir gün eve geleceğini, beni yatağa fırlatacağını (veya koridora ya da koltuğa) ve sert bir şekilde sevişeceğimizi hayal ediyorum.”
Selin, 28

Teknolojiden faydalanın
“Yanında seks oyuncaklarıyla oynamam onun yanlış bir şeyler yaptığı anlamına gelmiyor.”
Melis, 29

Doğru izleyin
“Bazen inlemelerim arttığında, tam orgazm olmak üzereyken heyecanlanıyor ve pozisyon değiştirmesi gerektiğini zannediyor. Bu da orgazmdan ümidi kesmem ve her şeye yeni baştan başlamam demek.”
Ceyda, 30

Birlikte izleyin
“Bazı porno filmler beni de gerçekten çıldırtıyor. Benimle birlikte izlese neler yaşayabiliriz.”
Damla, 33

“Bazı şeyler zannettiğinizden daha fazla zevk veriyor. Ellerini bir yere koyuyorsam orada tut.”
Didem, 31

Karıştırın
“Seksi gerçekten seviyorum ama rutin bir haldeyken değil. Biraz yenilikler yapın: Uyumadan önce değil de sabahları sevişin. Hatta daha da iyisi gün içinde yapın. Uzun bir öğle molası kulağa güzel gelmiyor mu?”
Zeynep, 25

Detaylara odaklanın
“Boynumun arkasından öylesine aldığım bir öpücük beni dakikalarca yapılan bir ön sevişmeden daha fazla delirtebiliyor.”
Gökçen, 26

Sohbet edin
“Daha fazla macera istesem de ona doğru kelimelerle söylemeyi başaramıyorum.”
Burcu, 30

Ona tutkunuzu gösterin
“Beni orgazma ulaştırması için gözlerimin içine bakması yeterli. Duygular beni kesinlikle zorluyor.”
Esra, 35

“Onun işleri yönetmesine bayılıyorum. Zaten tüm gün kontrol bende ve onun bunu biraz frenlemesini istiyorum.”
Miray, 24

 

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler