Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

ŞEHRİN YENİ KOŞU ADRESİ: RUNIFY

-

 

İstanbul’un en önemli koşu rotalarından biri olan Bebek’te, koşu sporuna dair her türlü ürünün bulunabileceği Runify mağazası milli atletler Ramil Guliyev ve Yasmani Copello’nun katılımıyla Nike+ Running Club’ı ağırladı. Şehirde hızla gelişen koşu kültürünü desteklemeyi amaçlayan Runify, farklı koşu seviyelerindeki atletlerin yeni buluşma noktası olarak görülüyor.

3-nike-runify-mh

İstanbul’daki koşu kulüplerinin buluşma noktası haline gelen Runify, bu yıl Amsterdam’da düzenlenen Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda 200 metrede gümüş madalya kazanan Ramil Guliyev ve son Olimpiyat Oyunları’nda 400 metre engellide bronz madalya kazanan Yasmani Copello’nun katılımıyla NRC’yi ağırladı. Organizasyonda başarı hikayelerini paylaşan milli atletler, farklı seviyelerdeki koşuculara ilham vererek şehrin gelişmekte olan koşu kültürünün öneminden bahsetti.

1-nike-runify-mh

Milli atletlerden Ramil Guliyev, ilk kez koşmaya 60 metre ile başladığını, yaptığı antrenmanlarla ideal koşu mesafesine ulaştığını ve şu anda yoğun bir şekilde gelecek yıl düzenlenecek Dünye Atletizm Şampiyonası’na hazırladığı bilgisini koşu severler ile paylaştı. İlham veren bir başarı hikayesine sahip olan Yasmani Copello ise “Çok küçük yaşlarda koşucu olmaya karar verdim. Uzun bir süre yılın her günü antrenman yaparak kendimi hazırladım ve bunun sonucunda katıldığım bütün seçmelerde birinci oldum. Başarıya ulaşmak için kararlı olmak gerekir.” dedi.

2-nike-runify-mh

Nike+ Run Club hakkında:

Farklı seviyelerdeki koşuculara, hatta hayatında hiç koşmamış amatörlere ilk koşuları için rehberlik eden, onları koşuyla tanıştıran Nike+ Run Club, iki kıtaya yayılan antrenmanlarına devam ediyor. “İlk Koşum”un yanında “Şehir Koşusu”, “Mesafe Koşusu”, “Hız Koşusu” gibi farklı hedeflere sahip antrenman türleriyle Nike, uzman koçları ile tüm koşuculara rehberlik sunuyor. “Yürüyebilirsen koşabilirsin” mottosuyla hareket eden NRC’nin tüm koşuları nike.com/istanbul adresinden takip edilebiliyor.

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Kilolarıyla dalga geçenleri ifşa etti!

Umut Doğan Yıldız

-

Shelly Proebstel adında bir kadın plajda bikinili vücuduyla dalga geçen kişileri sosyal medyada ifşa etti!

Shelly Proebstel adındaki kadın, facebook hesabından yaptığı paylaşımda: “Kiloluyum diye etrafta birkaç adam benimle sesli bir şekilde gülerek dalga geçti. Bikinili görüntüme çok gülen bu insanlar, parmakla beni gösterip sesli sesli alay ediyorlardı” diye paylaştı. 

Bikinili vücut algısının kendisini çok üzdüğünü ve bu algının yanlış olduğuna dikkat çeken Shelly Proebstel,

Kilolular bikini giyemez mi?

Bikini giymek için sadece zayıf olmak gerekmediğini söyleyen Shelly, bu tip insanlar yüzünden kilolu insanların özgüvenlerini yitirdiğini ve yazın sıcağında bile kapalı giysiler giymeyi tercih ettiklerini belirtti.

Artık bu duruma dur demesi gereken birilerine ihtiyaç olduğunu da söyleyen genç kadın, bu zorbalık yüzünden çoğu kilolu insanın kendini evlerine hapsettiklerini ve hayata küserek intihar bile ettiklerinin altını çizdi.

Devamı

ERKEK AKLI

Yeni nesil menü FineDine

Umut Doğan Yıldız

-

Yeme–içme sektörünün yıldızı parlayan girişimlerinden FineDine, restoranlara dijital tablet menü hizmeti sağlayarak misafirin yemek deneyimini ve restoranın operasyonunu verimli hale getirmek için çalışıyor.

FineDine, restoranları her değiştireceği yemekte menü basmaktan kurtaran, mevsim değişikliklerinde istediği ürünü ve yemeği menüsüne kolayca ekleyebilmeyi sağlayan, müşterilerinin en çok hangi yemeğin sayfasına girip hangisine hiç bakmadıklarını görebilecekleri bir çözüm.

Restoran misafirleri, günlük hayatlarına dahil ettikleri teknolojik yenilikleri restoran deneyimlerinde de görmek istiyorlar. Restoran hikayesinin olmazsa olmazı menü de artık yeni nesil hale geliyor. Mobil telefonlar ve tabletler son tüketicinin hayatında vazgeçilmez bir yer aldı, hayatlarını kolaylaştırırken alışkanlıkları olmaya da başladı. Mobil cihaz kullanmaya alışan tüketiciler, farklı deneyimlerinde de bu cihazların sağlayacağı faydayı öngörebiliyor ve ürünün kullanımını kabulleniyor. FineDine, misafire menüde yönlendirici unsur olan görselliği sağlıyor. Yemeklerin istediğiniz kadar fotoğrafına, hatta videosuna menünüzde yer verebiliyorsunuz. FineDine, restoran açısından ise misafirlerine hikayesini yeni nesil teknoloji ile sunan bir enstrüman.

FineDine kullanan restoranlar, hesap ortalamasında %20 bir artış olduğunu söylerken restoranlarının misafirlerinin gözünde yenilikleri takip eden bir algı ile konumlandıklarını da belirtiyorlar. FineDine, restoranlara ciro artışı, marka algısının artırılması gibi katkılarda bulunurken aynı zamanda çok önemli bir bilgi kaynağı haline de geliyor. Menüdeki yemeklerin satışına ve görüntülenmesine dair bilgileri restoranlara sağlayabilen FineDine, yeme içme sektörünün geleceğinin yorumlanması açısından da önemli bir değer taşıyor. FineDine’nın bir hizmeti de Mobil menü servisi. Bu servis, restoran misafirlerinin tabletle birlikte telefonlarında da menüleri görüntülemesine herhangi bir uygulama indirmeden olanak sağlıyor.

İki genç Türk girişimcinin kurduğu FineDine’nın, hem Türk restoran pazarına hem de global restoran pazarına sağlayacağı katkıları ileriki dönemlerde sıkça duyacağız gibi gözüküyor. Dünyada Raffles Hotels, Shangri-La Hotels, Hilton Hotels ve Hard Rock Cafe gibi markalarla çalışan FineDine’dan tablet menü hizmeti almak için websitelerinden iletişime geçebilirsiniz. www.finedinemenu.com @finedinemenu #finedinemenu

Devamı

ERKEK AKLI

Spider Curl egzersizi

-

Editör :

Adeta bir örümcek gibi esnek ve güçlü olabilirsiniz.

 

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com