Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

Şeffaf kıyafet modası olay oldu!

-

 

Sıradışı tasarımlarıyla dikkat çeken bir firma şeffaf kıyafetler üretti. Kıyafetler sosyal medyanın gündeminde.

Şeffaf elbise fiyatları cep yaktı!

Aldığımız bilgilere göre yaklaşık 170 lira fiyatı olan şeffaf kıyafetler, pahalı fiyatıyla dikkat çekiyor.

Hiçbir özelliği olmayan, örtünme görevini yerine getirmemesine rağmen bu fiyata satılması, sosyal medyada kapitalizmin yeni bir kurnazlığı olarak değerlendiriyor.

Şeffaf elbise tepkileri büyüyor!

Bu bir özelliği olmayan ancak pahalı fiyata satılan kıyafetlere tepki olarak, sosyal medya kullanıcıları ve aktivistler, mutfaklarındaki şeffaf folyoları kullanarak sosyal medyada bir akım başlattılar. Amaçlarının bu saçma kıyafetleri evde de üretebileceklerini göstermek olduğunu söyleyen insanlar, bunu tam bir saçmalık olarak değerlendiriyorlar.

Folyoyu vücuduna sardıktan bir süre sonra kendini kullanılmış bir prezervatif gibi hissettiğini söyleyen bir kadın ise sosyal medyada çok sayıda beğeni aldı.

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Whatsapp’tan yanlış kişiye fotoğraf gönderimine son

-

Güncellenerek daha iyi bir kullanım deneyimi sunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliğiyle gönderilen görsellerin doğru kişiye gitmesini hedefliyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak ve böylelikle gönderilen mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olunabilecek.

Özellik şu anda yalnızca beta kullanıcılarına açık. WhatsApp’ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açacağı söyleniyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Huawei telefonların kilit ekranında reklam çıkıyor

-

Bazı Huawei telefonların kilit ekranlarında reklamlar gösterilmeye başlanması kullanıcıların tepki göstermesine yol açtı.

Bazı kullanıcıların bildirdiğine göre bazı Huawei telefonlarının kilit ekranlarında Booking reklamı çıkmaya başladı. Sosyal medyayı konuyla ilgili eleştiri bombardımanına tutan kullanıcılar, konuyu gündeme taşıdılar.

Huawei ekranlarında reklam çıkıyor

Kilit ekranında reklam çıkan Huawei modellerinin P30 Pro, P20, P20 Lite, Honor 10 ve P20 Pro olduğu söyleniyor. Reklamlar, telefona ön yüklü olarak gelen manzara duvar kağıtlarını kullanan cihaz sahiplerinin telefonunda gösteriliyor. Söz konusu duvar kağıdını kaldırarak reklamdan kurtulunabiliyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Spider Curl egzersizi

-

Editör :

Adeta bir örümcek gibi esnek ve güçlü olabilirsiniz.

 

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com