Bizi Takip Edin

SPOR

Şampiyonlar Ligi maç saatleri

Umut Doğan Yıldız

-

 

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde grup maçlarının 5. haftası bugün başlıyor. 27-28 Kasım’da oynanacak maçlarda Galatasaray, Lokomotiv Moskova’ya konuk oluyor.

Uefa Şampiyonlar Ligi 5. hafta maçları ne zaman?

Uefa Şampiyonlar Ligi 5. hafta karşılaşmaları, 27 Kasım Salı ve 28 Kasım Çarşamba günleri oynanacak.
 

Galatasaray, Lokomotiv Moskova maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Dört maçtan elde ettiği 4 puanla D Grubu’nun 3. sırasında yerini alan sarı kırmızılı takım Galatasaray, 28 Kasım Çarşamba günü TSİ 20.55’te Rusya’nın Lokomotiv Moskova takımına konuk oluyor.

Uefa Şampiyonlar Ligi 5. hafta maçları hangi kanalda?

Karşılaşmalar beIN Sports kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

Uefa Şampiyonlar Ligi 5. hafta programı (Uefa maç programları)

27 Kasım Salı:

20.55 AEK (Yunanistan) – Ajax (Hollanda)

20.55 CSKA Moskova (Rusya) – Viktoria Plzen (Çekya)

23.00 Bayern Münih (Almanya) – Benfica (Portekiz)

23.00 Olympique Lyon (Fransa) – Manchester City (İngiltere)

23.00 Hoffenheim (Almanya) – Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

23.00 Roma (İtalya) – Real Madrid (İspanya)

23.00 Juventus (İtalya) – Valencia (İspanya)

23.00 Manchester United (İngiltere) – Young Boys (İsviçre)

28 Kasım Çarşamba :

20.55 Atletico Madrid (İspanya) – Monaco (Fransa)

20.55 Lokomotiv Moskova (Rusya) – Galatasaray

23.00 Borussia Dortmund (Almanya) – Club Brugge (Belçika)

23.00 Tottenham (İngiltere) – Inter (İtalya)

23.00 PSV (Hollanda) – Barcelona (İspanya)

23.00 Napoli (İtalya) – Kızılyıldız (Sırbistan)

23.00 Paris Saint-Germain (Fransa) – Liverpool (İngiltere)

23.00 Porto (Portekiz) – Schalke 04 (Almanya) 

SPOR

Bugün hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 14 Aralık Cuma, bugünün maçları, spor programları listesini sizler için derledik.

10:00 beIN Sports Haber – UEFA Avrupa Ligi Özel

10:00 Tivibu Spor – Her Sabah Spor 

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı 

13:00 TRT Spor – Spor Stüdyosu 

15:00 A Spor – Spor Gündemi 

17:30 TRT Spor – Spor Akşamı

19:00 beIN Sports MAX 1 – İstanbulspor – Ümraniyespor (CANLI)

20:30 beIN Sports 1 – Göztepe – Bursaspor (CANLI)

20:30 TRT Spor – Ajans Saati

21:00 A Spor – Artı Futbol

22:30 TV+ Bundesliga – Nürnberg – Wolfsburg (CANLI)

22:45 beIN Sports MAX 1 – Nice – St. Etienne (CANLI)

23:00 Tivibu Spor – Her Gece Spor

23:00 beIN Sports 2 – Celta Vigo – Leganes (CANLI)

Devamı

SPOR

Beşiktaş-Malmö maçı hangi kanalda?

Umut Doğan Yıldız

-

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi I Grubu 6. hafta maçında İsveç’in Malmö takımı ile mücadele edecek.

Beşiktaş-Malmö maçı saat kaçta?

Beşiktaş – Malmö maçı, Vodafone Park’ta yarın saat 20.55’te başlayacak. Maçın hakemi ise  İtalya Futbol Federasyonundan hakem Luca Banti.

UEFA Avrupa Ligi’ndeki ilk maçında Sarpsborg’u 3-1 yenen Beşiktaş, Malmö’ye ise bu galibiyetin ardından deplasmanda 2-0 yenilmişti. Siyah-beyazlılar üçüncü maçında iç sahada Genk’e 4-2 mağlup olurken, deplasmanda rakibiyle 1-1 berabere kalmıştı. Beşiktaş, 5. hafta mücadelesinde ise 2-0 geriye düştüğü maçta Norveç ekibi Sarpsborg’u dış sahada 3-2 yenmişti.

Grupta 7 puanla ikinci sırada yer alan siyah-beyazlı ekip, yarın Malmö karşısında alacakları beraberlik ve galibiyetle gruptan çıkma başarısını göstermiş olacak.

Beşiktaş-Malmö maçı hangi kanalda?

Beşiktaş – Malmö maçı beIN SPORTS kanalından canlı olarak izlenebilecek.

Devamı

SPOR

12 Aralık Tv’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 12 Aralık Çarşamba ve günün en merak edilen sorusu: Bugün Tv’de hangi maçlar var, hangi spor programları var?

10:00 Tivibu Spor – Her Sabah Spor 

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı 

13:00 TRT Spor – Spor Stüdyosu 

14:00 A Spor – Gün Ortası 

14:00 Tivibu Spor – Her Gün Spor 

15:00 A Spor – Spor Gündemi 

16:40 TRT Spor – Gündem Futbol 

17:00 BJKTV – Şenol Güneş Basın Toplantısı (Canlı)

18:00 Tivibu Spor – Her Akşam Spor 

18:00 FB TV – Erwin Koeman Basın Toplantısı (Canlı)

20:00 TRT Spor – Spor Akşamı 

20:55 beIN Sports 1 – Viktoria Plzen – Roma (Canlı)

20:55 beIN Sports 2 – Real Madrid – CSKA Moskova (Canlı)

21:00 A Spor – Futbol A 

22:00 TRT Spor – Futbol Aklı 

23:00 Tivibu Spor – Her Gece Spor 

23:00 A Spor – Son Sayfa 

23:00 beIN Sports 4 – Shakhtar Donetsk – Lyon (Canlı)

23:00 beIN Sports 3 – Manchester City – Hoffenheim (Canlı)

23:00 beIN Sports 2 – Valencia – Manchester Utd (Canlı

23:00 beIN MAX2 – Benfica – AEK (Canlı)

23:00 beIN MAX1 – Young Boys – Juventus (Canlı)

23:00 beIN Sports 1 – Ajax – Bayern Münih (Canlı)

23:30 TRT Spor – Spor Artı 

Devamı

Popüler