Bizi Takip Edin

SPOR

Sakarya’da bisiklet organizasyonu

Umut Doğan Yıldız

-

 

Bu sene 55. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun son etabının koşulacağı Sakarya, UCI MTB Maraton Series-XCM ve Sakarya MTB Cup-XCO uluslararası yarışlarına da ev sahipliği yapıyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Orhan Bayraktar, Ayçiçeği Bisiklet Vadisi‘nin bu yıl ev sahipliği yapacağı organizasyona ilişkin Spor Şube Müdürü Yusuf Ertuğrul Erdem, Ayçiçeği Bisiklet Vadisi Tesis Amiri Yılmaz Kalk, 2020 Dünya Dağ Bisikleti Şampiyonası Direktörü Aziz Sırnaç ve antrenörlerin katılımıyla toplantı gerçekleştirdi.

Ayçiçeği Bisiklet Vadisi projesi organizasyonların adresi oldu

Ayçiçeği Bisiklet Vadisi projesinin Türkiye’ye örnek bir proje olduğunu belirten Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Orhan Bayraktar, bu ve bundan sonra da pek çok faliyete ev sahipliği yapacaklarını açıkladı. Konuşmasına devam eden Bayraktar, 
Şubat ayından itibaren temel sürüş, güvenli sürüş ve ileri sürüş eğitimleriyle Bisiklet Koleji eğitim çalışmaları başlayacağını belirterek, detayları, belediyenin web sitesinden paylaşacaklarını söyledi.

Continue Reading
Advertisement

SPOR

Şampiyonlar Ligi’nde son 16 tur

Umut Doğan Yıldız

-

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı turnuvasında bugün ve yarın yapılacak 4 karşılaşmayla son 16 turu ilk ayağı tamamlanacak.

19 Şubat:

Olympique Lyon (Fransa) – Barcelona (İspanya)

Liverpool (İngiltere) – Bayern Münih (Almanya)

20 Şubat:

Atletico Madrid (İspanya) – Juventus (İtalya)

Schalke 04 (Almanya) – Manchester City (İngiltere)

Devamı

SPOR

UEFA Avrupa Ligi’nde rövanşlar ne zaman?

Umut Doğan Yıldız

-

UEFA Avrupa Ligi’nde son 32 turu rövanşı 20 Şubat Çarşamba ve 21 Şubat Perşembe günü oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanşında 20 Şubat Çarşamba ve 21 Şubat Perşembe günü 16 maç yapılacak.

Kupada rövanş maçlarının programı şu şekilde:

20 Şubat Çarşamba

20.00 Sevilla (İspanya)-Lazio (İtalya)

21 Şubat Perşembe:

20.55 Arsenal (İngiltere)-BATE (Belarus)

20.55 Dinamo Zagreb (Hırvatistan)-Viktoria Plzen (Çekya)

20.55 Eintracht Frankfurt (Almanya)-Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

20.55 Napoli (İtalya)-Zürih (İsviçre)

20.55 Salzburg (Avusturya)-Club Brugge (Belçika)

20.55 Villarreal (İspanya)-Sporting Lizbon (Portekiz)

20.55 Valencia (İspanya)-Celtic (İskoçya)

20.55 Zenit (Rusya)-Fenerbahçe

23.00 Dinamo Kiev (Ukrayna)-Olympiakos (Yunanistan)

23.00 Real Betis (İspanya)-Rennes (Fransa)

23.00 Bayer Leverkusen (Almanya)-Krasnodar (Rusya)

23.00 Genk (Belçika)-Slavia Prag (Çekya)

23.00 Inter (İtalya)-Rapid Wien (Avusturya)

23.00 Benfica (Portekiz)-Galatasaray

23.00 Chelsea (İngiltere)-Malmö (İsveç)

Devamı

SPOR

19 Şubat Salı TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 19 Şubat Salı. İşte bugünün maçları ve spor programları.

11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

15:00 A Spor – Spor Gündemi

21:00 A Spor – 90’A

23:00 beIN Sports 1 – Liverpool – Bayern Münih (CANLI)

23:00 beIN Sports 2 – Lyon – Barcelona (CANLI)

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com