Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

SAATİNİZ KAPADOKYA’YI GÖSTERİYOR

-

 

Salomon Kapadokya Ultra Trail başlıyor! UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan, peri bacaları, kaya kiliseleri, yeraltı şehirleri ile çevrili gerçekle hayal arası masalsı bir coğrafyada eşsiz birer koşu deneyimi vaadeden turnuva, bu yıl 22-23 Ekim tarihlerinde gerçekleşiyor.

1

Dünyanın her yerinden sporcuları, kendini test etmeyi seven koşu severleri ağırlayan Salomon Kapadokya Ultra Trail, 110+ km., 60+ km. ve 30+ km., seçenekleriyle işaretlenmiş patikalarda sabahın ilk ışıklarıyla başlayıp, gece boyu devam ediyor.

51 ülkeden 1100 sporcuyu bir araya getirmeye hazırlanan etkinliğin sponsorları arasında her daim keşif tutkunlarının en iyi yol arkadaşı olan SUUNTO da bulunuyor. Parkura kurulacak Suunto Şarj İstasyonu ile katılımcılara yarış sırasında saatlerini şarj etme imkanı sunulurken, etkinlik alanında yer alan Suunto standında ise misafirler ve yarışmacılar en yeni Suunto modellerini keşfedebilecekler.

2

Ülkemizden çok önemli sporcuların katıldığı organizasyonda Mahmut Yavuz, Aykut Çelikbaş, Faruk Kar, Alper Dalkılıç, Kemal Kukul gibi tecrübeli ve başarılı isimler öne çıkarken; dünyanın en ünlü patika koşusu UTMB’nin fikir babalarından olan tecrübeli Fransız patika koşucusu René Bachelard Türkiye’de ilk kez koşacak.

3

Kapadokya patika koşularıyla Dünyanın 12 harikası arasına girmeye aday…

Salomon Kapadokya Ultra Trail mücadeleleri henüz üçüncü yılında Ultra Trail World Tour takviminde “Future Event” ünvanı ile gerçekleştirilecek. Ultra Trail World Tour takviminde yer alması için en önemli adım olarak kabul edilen bu ünvan uluslararası katılımın artması ve önde gelen sporcuların Kapadokya’da boy göstermesi açısından da son derece önemli. Parkuru çevreleyen eşsiz doğal güzellikler ve sporcu dostu organizasyonun, standartlarıyla değerlendirmeyi geçerek dünyanın 12 gözde ultra trail parkuru arasına girmesine kesin gözüyle bakılıyor.

 

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler