Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

RIO OLİMPİYATLARI’NDA KOŞUCULAR İÇİN UNUTULMAZ 10 AN

-

 

Rio Olimpiyatları’nı geride bıraktık. Her Olimpiyatlarda olduğu gibi, 31. Olimpiyat Oyunları da kendi kahramanlarını yarattı ve meraklıları tarafından yıllar boyu hatırlanacak enstantaneler ortaya çıktı. Yeni rekorlar, spora veda edenler, centilmenlik örnekleri… İşte koşu sonrası sohbetlerinde mutlaka yâd edeceğiniz 10 olay. 

usain-bolt

1/ Usain Bolt’un Olimpiyatlara Vedası

Farah’ın double double’ına etkileyici diyorsak, triple triple yapan Bolt’un önünde saygıyla eğilmemiz gerekir. Jamaikalı atlet Usain Bolt, son kez çıktığı Olimpiyatlarda 100 metre, 200 metre ve 400 metre bayrak yarışında, tıpkı 2008 ve 2012 yıllarında olduğu gibi, altın madalyayı kimseye bırakmadı. Efsane sprinter, 100 metre ve 200 metrede alışagelmiş şekilde rahat yarışlar çıkararak zirveye çıktı. Son 20-30 yılda birçok efsane sprinter izledik ama bu adam hepsinden farklı. 2007 yılından beri hiçbir 100 metre ve 200 metre yarışını (Dünya Şampiyonası’ndaki hatalı çıkışı dışında) kaybetmedi. Bolt’un son kez yarışacağı 2017 Dünya Şampiyonası’nda yeni bir rekor gelir mi, göreceğiz. Ne olursa olsun, onu son kez izlemek isteyen 1 milyon kişi bilet için başvuru yapmış durumda. 

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

Popüler