Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

RİNGLERİN KIDEMLİ İNGİLİZİ

-

 

1 / 29

Rosie Roff 1989 doğumlu İngiliz bir model. Apple Bottom Jeans UK’in ana modeli olarak başladığı kariyeri Amerikan firmalarının dikkatini çekmesiyle ilerledi. Maxim, FHM gibi markalara yaptığı çekimlerle tanındı ve 2011 yılında FHM tarafından seçilen “Dünyanın en seksi 100 kadını” listesine girdi. Instagramla gelişen popülaritesi Las Vegas kaynaklı dev boks organizasyonu markası Top Rank tarafından keşfeldi ve bir ring kızı yapıldı. 2013-2015 yılları arasında ünlü boksör Manny Pacquiao’yla beraber dünyada çeşitli dövüşlerde yer aldıktan sonra, 2015’de gerçekleşen tarihin en pahalı dövüşü olan “Floyd Mayweather, Jr. vs. Manny Pacquiao” müsabakasında ringde yer aldı. Amerika’da ring kızları arasında tanınan tek İngiliz olan Roff, aynı zamanda bu dalda en çok maaş alan da kişi. Aşk hayatında ise bir zamanların fırtına forveti Djibril Cisse var. Geçtiğimiz yıllarda magazin dünyasında yer alan dedikodulara göre, ikili Cisse’nin boşanması sonrası bir süre birlikte olmuştu.

1

1 / 29

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Köpeklerin yüz kasları üzgün görünmek için evrimleşmiş

-

Köpeklerin üzgün bakışları için gereken kasların evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

Köpeklerin masum ya da üzgün bakışlarının insanların ilgisini çekmek için yapıldığı ve evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

ABD Bilim Akademisi’nin yayın organı PNAS’ta yayınlanan araştırma, köpeklerin özellikle kaş kısmında bulunan ve köpeklerin üzgün ya da masum görünmesini sağlayan bu kasların köpeklerin atalarında bulunmadığını, bu kasların zaman içinde insanlara sevimli görünmek için oluştuğunu ortaya koydu.

Devamı

ERKEK AKLI

Whatsapp’tan yanlış kişiye fotoğraf gönderimine son

-

Güncellenerek daha iyi bir kullanım deneyimi sunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliğiyle gönderilen görsellerin doğru kişiye gitmesini hedefliyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak ve böylelikle gönderilen mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olunabilecek.

Özellik şu anda yalnızca beta kullanıcılarına açık. WhatsApp’ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açacağı söyleniyor.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com