Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

RESTERONDA KEŞİF

-

 

KARŞINIZDAKİ  KADININ  TATLI  OLARAK  SİZİ İSTEDİĞİNİ  GÖSTEREN  6  ÖNEMLİ  İPUCU.

Bir kadınla yemeğe çıktığınızda, gönderdiği sinyalleri doğru anlar ve aynı elektriği yakalarsanız sadece damak tadınızı tatmin etmekle kalmazsınız. Uzmanlar, kur yapmaya fazlasıyla izin veren romantik akşam yemeklerinin ilişkiler açısından çok önemli olduğunu belirtiyor.  Yani size yolladığı sinyalleri doğru algılarsanız tatlıyı onun evinde yiyebilirsiniz. İşte ipuçlarınız:

TÜM DİKKATİNİ SİZE VERMEK İSTİYOR 

Duvara bakan tarafa oturuyorsa tüm dikkatini size vermek istiyor demektir. Ona seyredecek bir şeyler sunun.  Kadınlar vücut dili okuma konusunda erkeklere oranla çok daha başarılıdır. Bu yüzden vücudunuzu doğru kullanarak ona istediğiniz sinyalleri gönderebilirsiniz. Kendinize olan güveninizi ve erkeksiliğinizi ön plana çıkarmak için avuç içlerinizin açık olmasına dikkat edin ve parmak uçlarınızı birleştirerek ona ne kadar düşünceli ve olgun olduğunuzu gösterin.

Eğer odaya dönük olan sandalyeye oturmuşsa gözlerinizi onunkilerden ayırmayın. Dikkatinin kolayca dağılıp dağılmadığına dikkat edin.

HAREKETLERİNİZİ GÖRMEZLİKTEN GELİYOR

Yere içki döktüğünüzde, ekmeği düşürdüğünüzde ya da çatalı yere düşürüp fazlaca ses çıkardığınızda nasıl tepki verdiğine dikkat edin.  Utanmış bir biçimde kafasını öteki tarafa çeviriyor ya da hiçbir tepki vermiyorsa anaç içgüdülerini örtbas ediyor demektir ve bununda bir tek nedeni vardır: Size hiç ilgi duymuyordur. Fakat eğilip düşen çatalı veriyorsa ya da döktüğünüz içkiyi silmeniz için size peçete uzatıyorsa aranızda kurtarılabilecek bir şeyler var demektir.

 YEMEĞİNİZİN TADINA BAKIYOR

Ona yemeğinizden bir parça teklif edin. Eğer sunduğunuz parçayı çatalla kendi tabağına koymayı tercih ediyorsa geri çekilmeniz yerinde olur. Ona yemeğinizden ikram ettiğinizde gözlerinin içine bakın ve verdiği tepkiye göre çatalınızı yavaşça ağzına doğru götürün. Uzmanlar, kadınların kendilerini beslemesine izin vermedikleri bir adamla geceyi beraber geçirmeyeceği görüşünde birleşiyor.

KOMPLİMAN YAPIYOR

Kadınlar iltifatlara bayılırlar ama ilk randevuda bu iltifatların kıyafetleri ve mücevherleri ile sınırlı olmasına dikkat edin. Kadınlar kıyafetlerini seçmek için çok zaman harcar ve harcadıkları zamanın takdir edilmesi onları fazlasıyla mutlu eder. Size küpeleriyle ilgili bir hikâye anlatmaya başlar ya da size bir iltifatla karşılık verirse doğru yoldasınız demektir. Ancak, yarım ağızla “Teşekkür ederim” demesi kibar bir tersleme anlamına gelir.

SİZİ SORGULUYOR  

Ortaya sıradan bir soru atın ve tepkisini seyredin. Eğer konuşmayı sürdürmek için gayret ediyor ve o da size sorular soruyorsa bu iyiye işarettir. Kadınlar yemeğe çıktıkları adamı tanımak ister ve bu nedenle de soru sormayı çok severler. Sorulara zorunda kaldığınız için değil, kendinizi ona anlatmak için samimi cevaplar vermeye çalışın.

ÇİKOLATALI TATLININ İÇİNE DALIYOR

Soğukkanlı bir tavırla tatlısından zoraki bir lokma mı alıyor yoksa mırıldanarak gözleri kapalı bir şekilde lokmasını ağzında mı dolandırıyor? Eğer ikinci durum geçerliyse karşınızdaki kadın hayatın hazza yönelik yönünü fazlasıyla takdir ediyor demektir. Siz de bundan faydalanmayı ihmal etmeyin.

 

Continue Reading
Advertisement

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler