Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

REEBOK, FITNESS TOUR İLE FITNESS DOLU BİR GÜN YAŞATTI!

-

 

Reebok Fitness Tour İstanbul 2014 Etkinliği 3 Mayıs Cumartesi günü Caddebostan Sahili’nde gerçekleştirildi. 

Reebok’ın bu etkinlik kapsamında Türkiye’de bir ilke imza atarak düzenlediği ilk açık hava CrossFit yarışması olan Battle Of Bosphorus CrossFit Challenge’14 ise heyecanlı dakikalara sahne oldu ve büyük ödüller sahiplerini buldu.

Reebok, bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Fitness Tour İstanbul 2014 etkinliğini 3 Mayıs Cumartesi günü Caddebostan Sahili’nde düzenledi.Etkinliğe katılan fitness tutkunlarıDJ eşliğinde temel egzersiz eğitimleri, deneyimli eğitmenlerle etkinlikler ve sürprizlerle dolu bir gün geçirdi.

reebok-1

Picture 1 of 5

Battle Of Bosphorus CrossFit Challenge’14 kazananları belli oldu ve büyük ödüller sahiplerini buldu.

Fitness Tour İstanbul 2014 kapsamında Reebok, yine bir ilke imza atarak Türkiye’nin ilk açık hava CrossFit yarışmasını düzenledi: Battle Of Bosphorus CrossFit Challenge’14. Reebok yoğun ilgi gören organizasyonu, sponsoru da olduğu CrossFit 1453 ile birlikte yürüttü. Yarışmanın erkek kategorisinde, Utku Tuncer birinci olarak Amerika Seyahati ile 2014 Reebok CrossFit Games’i yerinde izlemeye hak kazandı. İkinci olan Emrah Özdemir CrossFit Level 1 Sertifika Eğitimi, üçüncü olan Mert İğci ise 1 yıllık Reebok Ürün Sponsorluğu ve 1 yıllık CrossFit 1453 Üyeliği kazandı. Kadınlar kategorisinde birinciliği Neyran Tekeli göğüsleyerek CrossFit Level 1 Sertifika Eğitimi, ikinci olan Hülya Kurku 1 yıllık Reebok Ürün Sponsorluğu ve 1 yıllık CrossFit 1453 Üyeliği, üçüncü olan Gamze Demiralp ise 1000 TL’lik Reebok Hediye Çeki ve 1 Yıllık CrossFit 1453 Üyeliği kazandı.

Ön elemeleri 2 – 13 Nisan arasında gerçekleştirilen yarışmada dereceye giren ilk 50 erkek ve ilk 20 kadın yarışmacı finale çıkmak için kıran kırana mücadele etti. Finalde yarışmaya hak kazanan ilk 20 erkek ve ilk 10 kadın yarışmacıdan en yüksek puanlamayı yakalayanlar ise büyük ödüllerin sahibi oldu. Yarışmaya alanda kurulan tribünden izleyenlerin büyük ilgisi oldu, yarışmanın finali ise ayrıca Sports TV canlı yayını ile CrossFit tutkunlarına ulaştırıldı.

Değişimi simgeleyen yeni marka logosu ile yeniliklere imza atan Reebok,  fitness’ı ve fit yaşam biçimini daha iyi anlatmak üzere bu yıl ilkini gerçekleştirdiği organizasyonu farklı etkinlikler ve sürprizler ile ileriki dönemlerde gerçekleştirmeye devam edecek.

 

 

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Türkiye Instagram’da beşinci

Umut Doğan Yıldız

-

Dünyada yaklaşık 1 milyara Instagram kullanıcısı var. Türkiye’nin 37milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, sosyal medya platformu Instagram’ın takipçi sayısına yönelik araştırmayı inceledi Ajans Press’in Statista verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’nin 37 milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü. Dünya üzerindeki bütün ülkeler baz alınırken, listenin birinci sırasına 121 milyon aktif kullanıcı sayısı ile ABD’nin yerleştiği saptandı. ABD’yi de ikinci sıradan 71 milyon kullanıcı ile Hindistan, 64 milyon ile Brezilya, 59 milyon ile de Endonezya takip etti. İlk 10’da yer alan diğer ülkeler ise; Rusya, Japonya, İran, Birleşik Krallık ve Meksika olarak kaydedildi.

ITS Medya ve AjansPress’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. 2018 yılı içerisinde sosyal medya ve platformların medyada ne kadar konuşulduğuna yönelik yapılan incelemede,araştırmaya konu olan Instagram’ın 16 bin 158 haberle konuşulduğu görüldü.Sosyal medya başlığında ise 150 binin üzerinden haber yansıması olduğu tespit edildi.

Devamı

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

Popüler