Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

PRINCESS LEIA SAHİLDE

-

 

Star Wars dünyayı kasıp kavuruyor. Serinin son filmi ‘Star Wars:Force Awakens’ gişe açılış rekorlarını alt üst etmesinin yanında, her yaştan insanın ilgisini çekiyor. Fenomen sonsuz bir hızla devam ederken biz sizi biraz geçmişe götürmek istiyoruz.

Orjinal üçlemenin kilit karakterlerinden Princess Leia yıllarca Star Wars fanları için serideki en cezbedici kadın olarak anılagelmiştir. Yaşı o dönemde gençliğe tekabul eden birçok erkek için Leia bir seks ikonu sayılabilir. ‘Return of the Jedi’ filminde Jabba the Hutt tarafından esir edildiğinde giydirildiği seksi elbise ise adeta bir kült haline gelmiştir. Bugün bile Batı dünyasında Cadılar Bayramı, cosplay meraklılarının buluştuğu conventionlar gibi durumlar bir çok genç kadın bu seksi elbiseyi kostüm olarak tercih etmekte.

1983 yılı üçlemenin son filmi olan ‘Return of the Jedi”ın gösterime girdiği seneydi. Bu sene içerisinde filmin promosyonu kapsamında ünlü Rolling Stone dergisi ilginç bir çekime imza atmış.

Bu fotoğraflarda Star Wars ailesini tatile çıkmış olarak görüyoruz. Başrollerde ise dönemin yıldızı Carrie Fisher var. Princess Leia’nın bu vintage ve çok özel sahil fotoğraflarını sizinle paylaşmak istedik.

1

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

ERKEK AKLI

Whatsapp’tan yanlış kişiye fotoğraf gönderimine son

-

Güncellenerek daha iyi bir kullanım deneyimi sunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliğiyle gönderilen görsellerin doğru kişiye gitmesini hedefliyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak ve böylelikle gönderilen mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olunabilecek.

Özellik şu anda yalnızca beta kullanıcılarına açık. WhatsApp’ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açacağı söyleniyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Huawei telefonların kilit ekranında reklam çıkıyor

-

Bazı Huawei telefonların kilit ekranlarında reklamlar gösterilmeye başlanması kullanıcıların tepki göstermesine yol açtı.

Bazı kullanıcıların bildirdiğine göre bazı Huawei telefonlarının kilit ekranlarında Booking reklamı çıkmaya başladı. Sosyal medyayı konuyla ilgili eleştiri bombardımanına tutan kullanıcılar, konuyu gündeme taşıdılar.

Huawei ekranlarında reklam çıkıyor

Kilit ekranında reklam çıkan Huawei modellerinin P30 Pro, P20, P20 Lite, Honor 10 ve P20 Pro olduğu söyleniyor. Reklamlar, telefona ön yüklü olarak gelen manzara duvar kağıtlarını kullanan cihaz sahiplerinin telefonunda gösteriliyor. Söz konusu duvar kağıdını kaldırarak reklamdan kurtulunabiliyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Spider Curl egzersizi

-

Editör :

Adeta bir örümcek gibi esnek ve güçlü olabilirsiniz.

 

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com