Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

Pornhub’dan yeni bir fotoğraf uygulaması: Trickpics

-

Video yükleniyor

Pornhub, çıplak fotoğraf çekmeyi sevenler için sansürleme imkanı da sunan Snapchat benzeri yeni bir uygulamayı kullanıma sunuyor: TrickPics.

 

Popüler yetişkin içerik sitesi Pornhub, Snapchat’in 18 yaş üzeri bir uygulamasını kullanıma sunduğunu açıkladı. Uygulamanın adı TrickPics. Bu yeni uygulama, kullanıcılara, çektikleri çıplak fotoğraflardaki mahrem bölgelerine bir dizi 3D animasyon seçeneği ile filtreler ekleyerek, “sakıncalı” fotoğraflarını “güvenli” fotoğraflara çevirmelerini sağlıyor. Böylece, diğer insanlarla gönül rahatlığı ile paylaşamadığınız fotoğrafları paylaşılabilir hale getirebilmeniz mümkün oluyor.

Pornhub tarafından geliştirilen TrickPics uygulaması hem iOS hem de Android kullanıcıları tarafından indirilebilecek. İçerdiği filtrelere Hand Solo, Trouser Snake, Dick-In-A-Box, Big Blimpin, Knock Knockers ve Mile Highs gibi ilginç isimler verilmiş. Kullanıcılar, söz konusu filtreler aracılığı ile göğüslerini ya da genital bölgelerini kapatabilecekler. Snapchat’e göre fark yaratan kısmı da filtrelerin bu şekilde mahrem yerlerine adapte edilebilmesi.

TrickPics uygulamasının bir sosyal medya aracı olmadığını söyleyelim. Yani, Snapchat’te olduğu gibi, çektiğiniz fotoğrafları uygulama aracılığı ile diğer insanlarla direkt olarak paylaşamayacaksınız. Uygulama aracılığı ile fotoğraf çekerek ya da daha önce çekmiş olduğunuz fotoğrafları düzenleyebileceksiniz. Uygulama aracılığı ile düzenlenen fotoğraflar, galeri kısmına kaydedilecek ve kullanıcılar bu fotoğrafları diledikleri mecralarda paylaşabilecek.

Pornhub, TrickPics aracılığı ile yaratılan fotoğrafların güvende olacağının ve kazara başka bir yerde yayımlanmayacağının garantisini de veriyor. Yani TrickPics ile gönül rahatlığıyla eğlenebilirsiniz.

 

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler