ÖN SEVİŞMEYİ SANATA DÖNÜŞTÜR

Yasal uyarı: Bu 14 taktiğin hepsini tek bir gecede kullanmayın.

1Bir konuda anlaşalım: Birlikte olduğunuz kadını tam anlamıyla mutlu etmek istiyorsanız, ön sevişmeyi angarya olarak görme lüksünüz yok. Bir kadının aklını başından alan bir orgazm deneyimi yaşaması için, bedenini ve zihnini tırmandırmanın temel şartının ön sevişme olduğunu kanun kabul edin. Ve bu işin ustası olmak için, sizinle paylaşacağımız bu yöntemleri repertuvarınıza ekleyin. Yaratıcılığın ve hayal gücünün birleştiği bu oyunlarla ikiniz de çok eğleneceksiniz.

1/ Onu gevşeten bir ısınma turu ile başlayın.
Sevişme öncesi masaj hizmeti sunun. Onu sevişmeye hazırlamak için, en yukarıdan başlayıp bileklerine doğru inerek bacağına masaj yapın. Ardından ayaklarına geçip, topuklarını ve tabanındaki diğer bölgeleri ovun. Ayak parmaklarını tek tek esnetin. Ve eğer duştan yeni çıktıysa, her birini emerek onu zevkten uçurun.

2/ Onu nelerin heyecanlandırdığını sorun.
Bunun beceriksizlik gibi algılanacağından korkan erkekler olduğunu biliyoruz ama bir kadına sevişirken ona ne yapmanızı istediğini sormak, mükemmel bir gecenin anahtarı gibidir. Cornell
Üniversitesi’nden psikiyatrist Dr. Barbara Bartlik, “Onu tatmin etmek için çaba gösterdiğinizi fark ettiği an, karşılığını vermek için elinden geleni yapacaktır. Kadınlar böyle erkeklerin kıymetini bilir” diyor.

3/ Gerçekten keyif aldığınız şeyleri yapın.
Ön sevişmenin süresinden çok, niteliği önemlidir. Sırf sorumluluk duygusuyla, mekanik hareketler yaptığınızı ve bir an önce birleşme kısmına geçmeye çalıştığınızı hissederse, olaydan kopar ve tahrik olma süresi uzar. O yüzden seksterapisti Dr. Michael Perry’nin önerisi, canınız gerçekten ne istiyorsa onu yapmanız. Teninin yumuşaklığını seviyorsanız parmaklarınızı her yerinde gezdirin. Kalçalarına bayılıyorsanız, onları öpün. Dr. Perry, “Bir erkeğin yaptığı şeyi sevdiği hemen belli olur ve kadınları tahrik eden şey de bunu bilmektir” diyor.

4/ Klitorisi daha yakından tanıyın.
Klitoris bu oyunun çok önemli bir parçası. Her erkek bunu bilir ama ona nasıl yaklaşması gerektiğini bilen erkek sayısı çok az. Fizyolojisine dair temel şeyleri, G noktası üzerine bir rehber kitap yazan Cathy Winks şöyle anlatıyor: “Klitorisi doğrudan uyarmak, sanılanın aksine kadınlar için acı verici olabiliyor. Klitoris  tepesini (dudakların tepe noktalarının birleştiği yer) ya da klitorisin her iki yanını ovmak her zaman daha iyidir. Oral seks sırasında ise yapmanız gereken şey, bir an klitorisi uyarıp diğer an bırakmaktır. Yani klitoris sürekli ilgiden sıkılan bir yapıya sahip. Birkaç saniye dilinizle hamleler yaptıktan sonra, diğer bölgelere inin ve birkaç saniye boyunca gerilimin tırmanmasına izin verin. Sonra tekrar ona dönün.

Sayfalar: 1 2 3 4

You must be logged in to post a comment Login

Bunları Unutma!