Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

Ofiste ağlayana nasıl yardım edilir?

-

 

Ofisteki gözyaşlarıyla – kadın veya erkek– nasıl başa çıkarsınız?

KADINLARIN ofiste ağladığına nadiren tanık olursunuz ama bu gibi şeyler çevrenizde hep vardır. Kadınlar iş ortamında rahatça ağlayabilmek için sessiz yerler bulmakta uzmandır. Üzgün gözyaşları dökmek üzereysem hemen ağlama noktasına giderim – tekli tuvalet veya başka bir kat. Eğer ağlama alanına doğru giden bir kadına rastlarsanız, onu “İyi misin?” diye sormak için durdurmayın. Fark etmemiş gibi yapmakta hiçbir sorun yok. Fakat üstlerimizle olan gergin toplantılarda sinirli gözyaşlarımız birdenbire bizi bulabiliyor. Durum buysa, dinlemek her şeyden önemlidir. Son dört yıldır son işimde patronumla önemli bir toplantıdayken her seferinde ağlardım. Gözyaşlarım süzülmeye başladığında hemen özür dilerdim ve o da “Sorun değil, devam et,” derdi. Onu rahatsız etmediğimden emin olduktan sonra ve söyleyeceklerimle ilgilendiğini görünce ağlamayı hemen keserdim.

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Whatsapp’tan yanlış kişiye fotoğraf gönderimine son

-

Güncellenerek daha iyi bir kullanım deneyimi sunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliğiyle gönderilen görsellerin doğru kişiye gitmesini hedefliyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak ve böylelikle gönderilen mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olunabilecek.

Özellik şu anda yalnızca beta kullanıcılarına açık. WhatsApp’ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açacağı söyleniyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Huawei telefonların kilit ekranında reklam çıkıyor

-

Bazı Huawei telefonların kilit ekranlarında reklamlar gösterilmeye başlanması kullanıcıların tepki göstermesine yol açtı.

Bazı kullanıcıların bildirdiğine göre bazı Huawei telefonlarının kilit ekranlarında Booking reklamı çıkmaya başladı. Sosyal medyayı konuyla ilgili eleştiri bombardımanına tutan kullanıcılar, konuyu gündeme taşıdılar.

Huawei ekranlarında reklam çıkıyor

Kilit ekranında reklam çıkan Huawei modellerinin P30 Pro, P20, P20 Lite, Honor 10 ve P20 Pro olduğu söyleniyor. Reklamlar, telefona ön yüklü olarak gelen manzara duvar kağıtlarını kullanan cihaz sahiplerinin telefonunda gösteriliyor. Söz konusu duvar kağıdını kaldırarak reklamdan kurtulunabiliyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Spider Curl egzersizi

-

Editör :

Adeta bir örümcek gibi esnek ve güçlü olabilirsiniz.

 

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com