Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

OFİS BAKIM KİTİ

-

 

Detaylar önemlidir: Center for Talent Innovation tarafından yapılan bir ankete göre özensiz bir bakım kariyerinize zarar verebiliyor. Aşağıdaki ürünleri ofis çekmecenizde tutun.

Tıraş Makinesi

Kimse çenenizin altında tıraş etmeyi unuttuğunuz bir nokta kaldığını söylemez ama ankete göre, sunumunuzun etki gücünü azaltır.

El Kremi

Kuruluktan pul pul olmuş bir elle tokalaştığınızda bunu unutmazsınız. İş ortaklarınıza bunu yaşatmamak için etkili bir el kremi kullanın.

Diş Fırçası

Toplantı öncesi dişte kalan olası bir maydanoz veya sarımsaklı ağız kokusunu önlemek için, dişlerinizi hızlıca fırçalasanız iyi edersiniz.

Yüz Temizleme Mendili

Yoğun bir günde yüzünüzü tazelemenin en hızlı yoludur. Organik pamuklu bu mendil cildi tahriş etmiyor.

Tırnak Makası

Tırnaklarınız bakımlı mı? Ankete katılan her üç şeften biri şu konuda hemfikir: Bakımlı tırnaklar, temiz ayakkabılar, pürüzsüz bir tıraş ve temizlenmiş yüz tüyleri
profesyonel bir görünüm için şart.

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler