Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

O ZAMAN DANS!

-

 

Düşünmeyi bırakıp kendinizi müziğe bırakmayı öğrenirseniz, siz de “dans etmeyi bilen” biri olabilirsiniz.

1

Johnny Depp, dans etmektense bir yumak saç yemeyi tercih ettiğini söyler. Siz de bu cümlenin altına imzasını atan, insanların müziğin ritmiyle salındıkları ortamlarda elini kolunu nereye koyacağını bilemeyen adamlardansanız, hayatınızı kolaylaştıracak olan bu yazı sizin için.

ABD’de freestyle hip-hop camiasının önde gelen dansçılarından biri olan, televizyonlardaki dans yarışmalarında jürilik yapan ve Magic Mike XXL filminde yer alan Twitch (gerçek adıyla Stephen Boss), bu işin aslında hiç de zor olmadığını söylüyor: “Arabada giderken sevdiğiniz şarkı çıktığında vücudunuzun doğal olarak kıpraştığı anı hatırlıyor musunuz? İşte orada yaptığınız şey düpedüz
dans etmek.”

Peki arabanızda sergilediğiniz figürleri dans pistine nasıl taşıyacaksınız? Twitch’e göre cevap basit: “Düşünmeyi bırakarak. İşin sırrı sadece bu. Önemli olan en güzel figürleri bilmek ve ‘cool’ gözükmek değil, vücudunuzun zihninizi alt etmesi.”

Hazırsanız, özel dans dersiniz başlıyor.

Sayfalar: 1 2

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

Popüler