Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

NOAH MILLS İLE ÇOK ÖZEL RÖPORTAJ

-

 

1/ Bir model olarak kendiniz için oluşturduğunuz bir stil var mı?

Aslında yok diyebilirim. Bir çok yerde bir çok farklı tarz gördüm inceledim ama kendimi iyi hissettiğim kendi tarzımı oluşturmam zaman aldı. Ama bir kez bulduğunuz zaman o tarzı sürdürmeniz en iyisi.

2/ Gardırobunuzdaki olmazsa olmaz parçalar neler?

Beyaz spor ayakkabılar, bisiklet yaka sweatshirt, siyah jean, t-shirtlerim, kolyem ve Rolex saatim.

3/ Mango’yla iş birliğiniz nasıl başladı?

Ajansım aracılığı ile Mango bana ulaştı. Projeyi çok sevdim ve hemen evet dedim.

4/ Mango erkeği olmak sizin için ne ifade ediyor?

Bence dünya insanı olmak demek; çok gezen ve kendine güvenen. Kıyafetler tarzınızı zorlamadan giyildiği zaman güzel duruyor. Mango erkeği bence kendine kıyafet tarzı yaratan birisinden çok kendi tarzını öne çıkaran bir erkek.

5/ Joseph McGuire karakteri oldukça sıkı görünüyor. Formunuzu korumak için yaptığınız bir antrenman programı var mı?

Tabii ki çok fazla spor. Şu anda çekimleri yapmıyoruz ama yine de çalışmaya devam ediyorum: ağırlık yeleği ile yürüyüşler, boks, ağırlık kaldırma… Her şeyden biraz yapıyorum.

Sabah 9’dan akşam 5’e kadar çalışmadığım için şanslıyım. Bu sayede her gün hareketli bir şeyler yapabiliyorum. Ama bir taraftan da yaşlanıyorum o yüzden yediklerime dikkat edip, düzenli spor yapmam gerekiyor.

6/ Özel bir beslenme programı izliyor musunuz?

Los Angeles’a çok özgü bir davranış olduğunun farkındayım ama son zamanlarda et ve süt ürünleri yemeği bıraktım. Çok spor yapıyordum ama buna rağmen çok iyi hissetmiyordum. Şimdi ise çok daha fazla kilo verdim, hala spor yapıyorum ve kendimi çok enerjik hissediyorum!

7/ Bu zamana kadar canlandırdığınız karakterlerden kendinize en yakın hangisini görüyorsunuz?

Aslında hiç birini kendime fazla yakın hissetmedim. The Brave’deki McGuire karakteri sayesinde çok özgürlüğe sahibim bu yüzden kendi kişiliğimden ona biraz da olsun katmayı başardım.

8/ Yeni başlamış model ve oyunculara bir tavsiye verseniz bu ne olurdu?

Ayaklarınız yere bassın ve bu işi ne kadar süre yapmak istediğinize ya da bu işte ne yapmak istediğinize karar verin.

9/ Yüzünüz sizin için çok önemli olmalı. Cilt sağlığınız için nelere dikkat ediyorsunuz?

Çok bir şey yapmıyorum aslında. Günlük nemlendirmek ve düzenli temizlemek ve sörf yaparken yüzüme koruyucu sürmek benim rutinim diyebiliriz.

10/ Kariyeriniz için dönüm noktası olan bir projeniz oldu mu? 

Birçok dönüm noktam oldu ve umuyorum ki dahası olacak. Dolce & Gabanna parfümleri için yaptığımız proje büyük bir adımdı diyebiliriz. Sex and the City filmi de benim için büyük bir adımdı çünkü moda dünyasının dışında bir projeydi. Tabii ki The Brave dizisinin benim için anlamı çok büyük. Benim için yepyeni bir sektör ve bir oyunculuk projesi. Daha fazlası için çok heyecanlıyım. 

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Yeni yılda mutlu olmanın 10 yolu

Umut Doğan Yıldız

-

Uzman Psikolog Selin Karabulut, yeni yılı mutlu ve huzurlu geçirmenin püf noktalarını sıraladı.

Uzman Psikolog Selin Karabulut’a göre yeni yılı mutlu ve huzurlu geçirmenin püf noktaları!

· Şikayet etmekten, söylenmekten vazgeçin. “Sorunu çözebilmek için benim bir etkim olur mu, ben neler yapabilirim?” diye düşünün ve sorunlarınızı çözmeyi ertelemeyin.
· Daha sağlıklı yaşayabilmek adına rasyonel adımlar atın. Sağlıklı beslenmeye özen gösterin ve vakit buldukça egzersizler yapın.
· Kötü alışkanlıklarınızı geride bıraktığınız bir yıl olsun. Örneğin, sigarayı bırakın. Sağlığınızı, zihninizi ve cebinizi ele geçiren sigara esaretine bir son verin.
· Kendinize daha çok vakit ayırın. Hayata bir defa geliyorsunuz, onu başkaları adına ipotek etmekten vazgeçin. Yapmaktan keyif aldığınız işlere zaman yaratın. Özellikle zamanınızı çalan, sizi yoran ve ele geçiren şeyler için artık vakit harcamayın.
· Sevginizi, mutluluğunuzu ve neşenizi çevrenizdekilerle paylaşın. Onları önemsediğinizi her fırsatta dile getirmeye, iyi ve kötü günde yanlarında olmaya özen gösterin.
· Hedefler belirleyin ve o hedefleri gerçekleştirebilmek adına kısa ve uzun vadeli planlar yapın. Hedeflerinizi ertelememeye dikkat edin.
· Klişelerden uzak durun, klişelerin hayatınızı yönlendirmesine izin vermeyin.
· Uzun zamandır ertelediğiniz işleri yapmak için harekete geçin. Ertelemeden ve üşenmeden bu işleri azaltmaya çalışın. Zamanınızı iyi yönetmek, ertelediğiniz işleri hayata geçirmenizi kolaylaştırabilir.
· Sevmekten korkmayın! Eşler arasındaki en temel sorunların sevgiyle ve sevmeyle çözülebileceğini unutmayın.
· Çocuklarınıza keşfetmeleri, denemeleri için fırsatlar yaratın. Hayatlarının sizin onlara sunduğunuzdan çok daha farklı olabileceğini unutmayın.

Devamı

ERKEK AKLI

Mango’dan stil ikonuyla işbirliği

Umut Doğan Yıldız

-

Mango’nun işbirliği yaptığı stil ikonu David Gandy; bir modelden çok daha fazlası!

Eşsiz tarzı ve vintage arabalara olan tutkusuyla tanınan süper model David Gandy’nin ilgi alanları aslında çok daha fazla. Girişimci kimliği ve hayır işlerine ilgisiyle de tanınan David Gandy yeni projelere atılmaktan keyif alıyor.

Tarz sahibi olmak için genel bir bakış açısına sahip olmak gerektiğine inanan David Gandy bunun sadece kıyafetlerle ilgili olmadığını söylüyor. Materyelleri, renkleri veya tasarım ile ilgili olan her şeye duyulan ilgi insanın genel tarzını yansıttığına inanıyor. Arabalara olan tutkusunu ise şu sözlerle anlatıyor; ‘araba alırken bunu yatırım amaçlı yapmıyorum. Beğendiğimi alıyorum ve onu yenileyerek gelecek 60 yıl boyunca yaşatmaya devam ettirmek istiyorum’ diyor.

Hayır işlerine olanilgisine de köpeği Dora aracılığı ile anlatıyor. Sokak hayvanlarına yardım edenve kar amacı gütmeyen kurumlara destek olan David Gandy köpeği Dora’yı da buşekilde evlat edindiğini anlatıyor.

‘Kendime sürekli meydan okumayı seviyorum. Bilinmeyenin korkusunu hissetmek kendimi geliştirmeme izin veriyor. İş için, bir proje için olsun ya da kişisel hayatım ile ilgili olsun – pişmanlık duymamak için elimden geleni yapıyorum’ diyen David Gandyherkese ilham verebilecek bir süper modelden çok daha fazlası.

Devamı

ERKEK AKLI

Estetik kraliçesinin son isteği!

Umut Doğan Yıldız

-

Geçirdiği sayısız estetik operasyonla adını duyuran Pixee Fox, son isteğiyle doktorları şaşırttı!

Şimdiye kadar 200’den fazla estetik operasyon geçiren estetik bağımlısı Pixee Fox, bir televizyon programına konuk oldu.

Botched Doctors adlı programa davet edilen estetik kraliçesi, katıldığı programın sunucuları olan cerrahlardan bir istekte bulundu ancak Terry Dubrow ve Paul Nassif, Fox’un talep ettiği bu ameliyatı reddettiler.

İngiliz gazete Daily Mail’de yer alan habere göre; çizgi film karakteri gibi görünmek için defalarca ameliyat olan 28 yaşındaki Fox’un son isteğine doktorlar ‘Hayır’ dedi.

İstediği karaktere benzeyebilmek için kaburgalarını aldırıp, göz rengini dahi değiştiren Fox, bu defa da saç çizgisini yeniden hizalamak istediğini belirtti.

Bunu duyunca şok olan doktorlar bu isteği reddettiler. 
Cerrahlar, Fox’un beden algı bozukluğu olan bir kişi olduğunu düşünüyorlar.

Daha önce Fox,  çene kemiği ameliyatı için Güney Kore’nin Seul kentine gitmiş ve burada çenesini kırdırarak traşlatmıştı.


Devamı

Popüler