Connect with us

SEKS & İLİŞKİLER

NESRİN CAVADZADE MÜKEMMEL ERKEĞİN TANIMINI YAPIYOR

Published

on

Zeka pırıltısına ve espri yapabilme kabiliyetine sahip, kadınların kapısını açan, ona çiçekler alıp iltifatlara boğan gerçek bir centilmen… Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, bize ideal erkeğini böyle
anlatıyor.

Karşınızdaki, henüz 33 yaşında iki Altın Portakal ödüllü, güçlü, zeki ve ne istediğini bilen bir kadın. Aynı anda hem seksi hem de çekingen görünmeyi başararak insanı etkisi altına alan böyle bir
kadına, bir erkek nasıl yaklaşır ve kalbini nasıl fetheder? Bu güzel kadının size vereceği birkaç tavsiye var.

1Bir kadına kadın gibi hissettirmesini bilin.
“Romantizm, günümüz erkeklerinin çok korktuğu bir şey haline geldi ama merak etmesinler, en romantik oldukları anda bile asla bir önceki jenerasyonu yakalayamazlar. Günümüz erkekleri nasıl romantik olunacağını ve bir kadına nasıl kadın gibi hissettireceklerini bilmiyor. Bir kadına kapıyı tutmak veya üşüyorsa ceketini çıkarıp vermek; bütün bunlar unutulmuş gibi. Bu  benim için sorun çünkü klasik erkeklerden hoşlanıyorum. Mumlar, çiçekler olsun, sandalyem çekilsin, kapım açılsın, iltifatlara boğulayım isterim. Şimdiki erkeklerse bunları beceremiyor. O yüzden ben romantizmi abartın diyorum.”

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Devamı
Advertisement

SEKS & İLİŞKİLER

Mastürbasyonun sağlığa 6 etkisi

Umut Doğan Yıldız

Published

on

Cinsel sağlığınız için yapabileceğiniz en önemli şeyler arasında mastürbasyoın da var.

Dr. Nina Brochmann, mastürbasyon yapmanın faydaları konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Doktora göre mastürbasyon, çoğu cinsel sorunu çözmede birebir.

Mastürbasyon yapmak, uykuya dalmanızı kolaylaştırmasının yanı sıra ruh hâlinizi de olumlu bir şekilde  etkiliyor. Ayrıca mastürbasyon yapan insanların daha iyi bir beden algısına sahip olduğunu söyleyen 
Dr. Nina Brochmann, vücudunuzu keşfetmenin önemine değiniyor.

İşte mastürbasyonun sağlığınız için faydaları:

  • Kadınların regl sancılarıyla başa çıkmasını kolaylaştırır.
  • Genital enfeksiyonları önler.
  • Seksin süresini uzatır.
  • Endometriozis ve idrar yolları enfeksiyonlarını önler.
  • Libidonuzu yükseltir.
  • Pelvik kaslarınızı güçlendirir.

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Dünyanın en ilginç fetişi

Umut Doğan Yıldız

Published

on

İngiltere’de bir kadının balon fetişi, dünyanın en ilginç fetişleri arasında yer alıyor.

Bu ilginç fetişi duyanları hayrete düşürüyor. İngiltereli kadının en büyük tutkusu uzun yıllardır hiç değişmiyor; balonlarla seks!

Maggy Berloon isimli kadın, yıllar önce balonlarla ilk tanıştığı zaman bunun büyük bir fetiş haline geleceğinden habersizdi. Zaman geçtikçe bu tutkusundan vazgeçemeyen Maggy, tutkulu bir balon hayranı olmaya devam ediyor.

Yatarken yatağa mutlaka balon alıyor

Öyle ki, eşi ile evlendikten sonra bile Maggy’nin balon tutkusu azalmamış. Çift, uyurken yataklarına mutlaka balon alıyorlar.

Seks oyuncağı olarak kullanıyorlar

Genç kadın balonları bazen seks oyuncağı olarak kullandığını bazen de eşi ile seks yaparken balonları kullandığını ifade ediyor.

“Balonlar patlayacak korkusu tahrik ediyor”
Maggy, balonların her an patlayacak olma korkusundan duyduğu endişenin büyük bir hazza çevrildiğini söylüyor ve bu tutkusundan vazgeçmemekte ısrarlı.


Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

Published

on

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

Popüler