Bizi Takip Edin

Muzipo Kids, İstanbul Sancaktepe’deki yeni merkezinde çocuklarla buluşuyor.

Muzipo Kids, franchise sistemini uygulayarak başarıya ulaşan merkezleriyle büyümeyi ve sektörde öncü olmayı hedefliyor. 200 şubesi olan b-fit markasının kurucusu Bedriye Hülya’nın 2011 yılında Aslı Olgun ile birlikte kurmuş olduğu Muzipo Kids “Çocukların hareket üssü” olarak hizmet veriyor. Muzipo Kids Kurucularından Bedriye Hülya; “Türkiye’de yılda 1,4 milyon çocuk doğuyor. Şu anda hedef kitle yaş aralığında 18 milyon çocuk bulunuyor. Bu açıdan sektörümüzün çok büyük bir potansiyeli var. Bu potansiyeli değerlendirmek isteyen franchise adayları ile görüşmelerimiz sürüyor. Doğru franchise adayları, güçlü altyapımız ve Ar-Ge yatırımlarımızla büyüme hızımızı 2018 yılının sonuna kadar devam ettireceğimize inanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

‘TÜRKİYE’NİN İLK ÇOCUK HAREKET ÜSSÜ’ Muzipo Kids Franchise Şartları

Kariyer hayatına hem hareketli hem de keyifli başlamak isteyen, çocukları seven herkes Muzipo Kids merkezi açmak için aday olabilir. Muzipo’nun franchise adayları, yapılan mülakatların ve kişilik envanterlerinin olumlu sonuçlanması halinde sisteme katılıyor. Bir Muzipo Kids açıldıktan sonra, açılış için yapılan yatırımın geri dönüş süresi 18-24 ay olarak öngörülüyor. Franchise bedeli, Muzipo Kids merkezinde kullanılan tüm malzeme ve ekipmanlar, üye takip bilgisayar programı, uygulamalı eğitimler, işletmeyi açmak ve işletmek için gerekli her türlü bilgi ve programlar, reklam ve tanıtım desteği, personel bulma adına verilecek destek ve pek çok hizmeti kapsıyor. Sürdürülebilir franchise sisteminin en önemli konusu ise satış sonrası destek programlarıdır. Muzipo Kids’in genel merkezindeki operasyon ekibi, merkez sahipleriyle birlikte doğru lokasyondan personel teminine, işletmecilik eğitiminden açılış destek programlarına kadar pek çok konuda beraber çalışıyor ve franchisee başarısı için kesintisiz destek veriyor. Muzipo Kids, akademisyenlerin desteğiyle geliştirilen ve eğitim almış eğitmenler tarafından merkezlerinde uygulanan programlarıyla farklılığını ortaya koyuyor.

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Pikachu filmi hayranları ikiye böldü

Umut Doğan Yıldız

-

1990’ların unutulmaz animasyon serisi Pokémon’ların ana karakteri olan Pikachu’nun, yeni çevrilen bir filmdeki görüntüsü hayranları ikiye böldü.

Mayıs 2019’da vizyona girecek olan Pokémon: Detective Pikachu‘ (Dedektif Pikachu) adlı filmin fragramanı yayınlandı. Fimde, gerçek dünyada yer alan Pikachu’nun görüntüsü ve konuşabilmesi hayranlarını ikiye böldü.

Sosyal medyada ilgi odağı olan film için çok sayıda yorum yapıldı. Kimileri bunu orijinal karaktere bir hakeret saydı ve beğenmediğini söyledi kimi de görüntünün gerçekçi olduğunu söyleyerek karakteri savundu.

Pikachu önce bir oyun karakteri olarak çıkmış

1993 yılında Japonya merkezli dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Nintendo, ilk defa Pokémon’ları bir oyun karakteri olarak çıkarmış ve oyunu piyasaya sürmüştü. 1990’ların sonlarında oyun içinden çıkan pokemonlar televizyonlarda yayınlanan bir çizgi filme dönüştürüldü.

 

Dünyada 120’den fazla ülkede gösterilen çizgi film, 90’lar çocuklarının unutulmaz çizgi filmleri arasına girmişti.

 

 

 

Warner Bros’un yapımcısı olduğubu yeni Pikachu filminde Pikachu’yu Ryan Reynolds seslendiriyor.

Çizgi filmde Ash Ketchum adlı karakterin ilk pokémonu olan Pikachu yalnızca adını söyleyebiliyor ve konuşamıyordu. Filmde ise karakter konuşabilmekte.

Devamı

ERKEK AKLI

WhatsApp’tan iki yeni özellik

Umut Doğan Yıldız

-

WhatsApp iOS ve Android kullanıcılarına iki yeni özellik sunmaya hazırlanıyor. WhatsApp yeni bir Kişi Ekle ve QR Kodu özelliği için kolları sıvadı.

WhatsApp yeni ”Kişi Ekle” ve QR Kodu özelliği üzerinde çalışıyor!

Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan, popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp iOS ve Android kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Teknoloji dünyasından yapmış olduğu sızıntılarla bilinen WABetaInfo bugün bir bilgi paylaştı. WhatsApp’ın yeni ‘‘Kişi Ekle” özelliğini ve başka kullanıcıların sizi rahatça eklemesini sağlayacak QR kod özelliği çok yakında geliyor.

Facebook‘un sahibi olduğu mesajlaşma uygulaması, yeni özellikleriyle  iOS ve Android kullanıcıları için çok daha pratik hale gelecek.

Kişi Ekle özelliğinden bahsedecek olursak, bilindiği gibi whatsapp, rehbere ekli olan kişilere mesaj atmayı sağlıyor. İşte yeni gelecek olan güncellemeyle birlikte doğrudan uygulama üzerinden kişi eklemeniz olanaklı hale gelecek.

QR Kodu güncellemesinden bahsedecek olursak bu yeni özellik ile, kendi profilinizin QR kodunu arkdaşlarınızla ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak, numara vermeye gerek olmadan başkaları tarafından eklenebilecek ve başkalarını rehberinize ekleyebileceksiniz.

Şu anlık beta kullanıcılarına bile sunulmayan bu özellik, alınan bilgilere göre beta programına kayıtlı olan kullanıcılara sunulacak.

Devamı

ERKEK AKLI

Yılbaşı milli piyango büyük ikramiye ne kadar?

Umut Doğan Yıldız

-

Milli Piyango yılbaşı çekilişi için heyecan şimdiden başladı. Milli Piyango 2018 yılbaşı bilet fiyatları ne kadar? 2019 Milli Piyango büyük ikramiye kaç para?

Milli piyango bilet fiyatı ne kadar ve Milli Piyango yılbaşı çekilişi büyük ikamiye kaç para diye merak ediliyordu. Sizler için araştırdık. Bu yıl büyük ikramiye ne kadar olacak?

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından yılbaşına özel olarak planlanan ‘Yılbaşı Özel Çekilişi’ için heyecan başladı. Yılbaşı gecelerinin geleneksel eğlencesi haline gelen çekiliş için biletler önceden satışa sunulmuştu.

Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları ne kadar? Milli piyango çeyrek, tam ve yarım bilet fiyatları!

Tam bilet 60 TL,

Yarım bilet 30 TL,

Çeyrek bilet ise 15 liradan satılıyor.

Milli Piyango İdaresi;

Yılbaşı özel çekilişi için 20 adet 100 bin lira verecek ve 30 adet 50 bin lira, 50 adet 10 bin lira, 100 adet 5 bin lira, 200 adet 3 bin lira, 300 adet 2 bin lira ve 500 adet de bin lira verecek. verecek. Çekilişte bin adet 500 lira, 8 bin adet 400 lira, 40 bin adet 300 lira, 200 bin adet 200 lira, 700 bin adet 120 lira dağıtılacak.

Milli piyango biletleri için 2 milyon amorti verilecek. Ayrıca, büyük ikramiyeyi kıl payı kaçıran 63 kişiye de teselli ikramiyesi kapsamında 61 bin TL ödeneceği duyuruldu.

Devamı

Popüler