Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

MÜKEMMEL SEKS İÇİN SIRLAR

-

 

Kadınların en karanlık sırlarını ve onları çılgına çeviren hareketleri öğrenin. Yatakta bir efsane olabilirsiniz.

SEKS & KİMYA
C8 H11 NO2= SEKS SONRASI YÜKSELME
Onun ve sizin dopamin hormonu seviyelerinizi ateşlemek için, seks mekanlarını çeşitlendirin.
Kİnsey Enstitüsü

AZ KLOR= AZ ENDİŞE
Suyla temas edecekseniz; banyo yapmayın, duş alın: Musluk suyu içerisindeki klor ve diğer yabancı maddeler, maruz kaldığınız sürece tahrişe neden olabilir.
Global Healing Center

C15 N6 O12 Na8 OHS 23 = DAHA GÜÇLÜ SEKS
Meyve kokulu duş jeli kullanarak, penisinize doğru kan akışını artırın.
Smell & Taste Treatment and Research Foundation

C12 H22 O11 + C8 H8 O2 = DAHA YÜKSEK TESTOSTERON
Portakal suyunu nar suyu ile değiştirin. Nar suyundaki şeker ve sitrik asit, hem kadın hem erkeklerde testosteron hormonu seviyesini artırır.
Queen Margaret Üniversitesi

ADRENALİN = DAHA BÜYÜK ARZU
DVD oynatıcıya korku filmi takın. Dehşet ve gerilim filmleri kadınlarda arzuyu artırır. Tabii siz de korkmadığınız sürece.
Journal of Personality and Social Psychology dergisi
DAHA AZ TV = DAHA SAĞLIKLI SPERM
Haftada 20 saatten uzun süre televizyon izlemediğinize emin olun. Aksi halde hem sperm seviyeleriniz daha düşük olur, hem de seks hayatınız sizi tatmin etmez.
British Journal of Sports Medicine dergisi

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler