Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

MÜKEMMEL RANDEVUNUN SIRRI

-

 

Onun ayaklarını yerden kesecek bir gün yaşatmak için bu ipuçları çok işinize yarayacak.

Bir kadını mutlu etmek zor iştir. Özellikle randevuya çıkardığınızda. Eğer yaratıcı fikirleriniz yoksa, ikinci randevuyu kapmak için şansınız kalmaz. Peki bu yaratıcı fikirleri nereden bulacaksınız? Merak etmeyin, size yardımcı olmak için buradayız.

Mükemmel kareleri yakalayın

Bir kadını, keyifli anlarınızın ölümsüzleştirilmesi kadar mutlu edecek pek az şey vardır bu hayatta. Peki fotoğraf arşivinizde, baş başa çekilmiş kaç fotoğrafınız var? Yani sizin gözünüzün kapalı çıkmadığı, arkadan vuran ışığın fotoğrafı sarartmadığı… Pek az, değil mi? Güzel fotoğraflara imza atacağına emin olduğunuz bir arkadaşınızı yanınıza alarak sahile gidin, İstanbul’un turistik mekanlarını gezin ya da evinizde oturun, fark etmez, ancak o mükemmel anları şahane karelerle ölümsüzleştirin.

Unutulmaz bir doğum günü yaşatın

Kaç senedir istediği pastayı hiçbir yerde bulamıyor mu? Neden ona özel yaptırmıyorsunuz? Böylece ona hayalindeki pastayı sunarak onu şaşırtmış olursunuz. Gözündeki değerinizi artıracak bu adım yıllar sonra bile aklında hoş bir anı olarak kalmaya devam edecektir.

Ona en çok istediği şeyi verin

Yani egzotik deriden yapılmış güzel bir çantayı… Ancak öyle her mağazadan alınabilecek bir çanta değil. Sevdiği tasarıma uygun, ona özel yapılmış bir çanta. Sadece kendisine özel tasarlanmış bu çantayı ona vermek bile ayağını yerden kesmeye yetecektir.

 

Continue Reading
Advertisement

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler