Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

MOOD DETOX İLE BEDENSEL VE ZİHİNSEL OLARAK ARINMAYA VAR MISINIZ?

-

 

Sizleri MOOD DETOX ile 9 günde değişime çağırıyoruz.

1MOOD DETOX PROGRAMI NASIL İŞLİYOR ?

MOOD DETOX PROGRAMI ; 9 GÜNLÜK bir programla bedensel ve zihinsel olarak arınmayı hedefleyen bir sağlık programıdır. Katılımcılar hazırlık süreci olarak adlandırdığımız ilk 5 günü evlerinde uygulayacaklar, kamp süreci olarak adlandırdığımız son 4 güne ise Antalya’da devam edecekler.

Kişiler vücutlarında birikmiş olan toksinlerden arınarak metabolizmalarını hızlandıracak aynı zamanda program dahilindeki çeşitli terapilerle zihinlerindeki saati durdurup tazelenecekler.

Program tüm katılımcıların diyetisyen ve doktor kontrolü ardından kişiye özel detoks beslenme menüleri hazırlanmasıyla başlayacaktır.  Burada amaç vücudu toksinlerden arındırmaktır, toksinlerden arınan vücut metabolizması hızlanarak kilo kaybetmek kolaylaşır ancak MOOD DETOX Programı kesinlikle zayıflama kamplarıyla karıştırılmamalıdır.

Tüm katılımcılar 5 gün boyunca günlük olarak kendilerine özel gönderilecek olan detoks beslenme ve egzersiz listelerine uyacaklar. Programın son 4 günü ise Antalya Nirvana Lagoon Suites & SPA Hotel’de devam edecektir. Her biri kendi alanında uzman ekibimizle benzersiz bir kamp süreci geçirecekler ve sağlıklı yaşamla ilgili bundan sonraki hayatlarında kullanacakları pek çok bilgiye ulaşacaklar.(Program akışı ve içeriği katılmak isteyen kişilere mail ile gönderilecektir.)

2

MOOD DETOX ekibinde kimler var?

MOOD DETOX her biri kendi alanına uzman bir ekipten oluşmaktadır.

Diyetisyen Fatma Demirok; İstanbuldan katılacak olan katılımcılarımızı kendi muayanesinde uzman dahiliye doktoru eşliğinde , İstanbul dışından katılacak olan katılımcılara ise online seans ile kendilerine özel 9 günlük beslenme programını oluşturacak. Oteldeki  menülerin reçetelerini oluşturacak. Antalya kampında çeşitli tarifler uygulayacak ve sağlıklı beslenme üzerine seminer verecek.

Uzm.Psikolog Sinem Özer;  kendisi kamp süresince kişilerin motivasyonlarını yükseltmek için çeşitli çalışmalar yapacak. Birebir görüşme talep eden katılımcılarla ilgilenecek.

Biyoenerji Uzmanı Esma Kadriye Yıldırım; her sabah saat 6’da günü Hoponopo’no ile karşılatacak ve re-connection eğitimleri vererek katılımcıların sahip oldukları enerjilerini farketmelerini öğretecek aynı zamanda en etkili detoks çeşitlerinden biri olan ayak detoksunu uygulatacak.

3

Spor Eğitmeni Ergun Demirkan; programa İstanbuldan katılacak olan katılımcılarla Belgrad Ormanı’nda koşu etkinliği düzenleyecek. Farklı şehirlerde de eş zamanlı bir koşu etkinliği olacaktır. Antalya kampı sürecinde de Aquagym, Pilates, Yoga, Latin Aero ve doğa yürüyüşleri gibi sizi yormadan terlemenizi ve toksin atmanızı sağlayacak.

Nefes Terapisti ve Meditasyon Uzmanı Ersin Akyazı; Antalya kampımıza konuk olarak katılacak hocamız ateş başı sohbetleri ve nefes terapisi yapacaktır.

JO&HO TRAVEL kurucusu Yasemin Gizem Özer ; MOOD DETOKS programının konaklama, havaalanı transferi gibi seyahat içerikli tüm adımlarıyla ilgilenecektir.

4

MOOD DETOKS ne zaman başlayacak ?

MOOD DETOKS 1. Programı 25 Nisan – 03 Mayıs tarihleri arasında yapılacaktır. Kontejyan 30 kişi ile sınırlıdır, son kayıt günü 20 Nisan’dır.

Önümüzdeki ayların programlarının tarihleri ve kamp yerleri ile ilgili detaylı bilgi için instagram @mooddetox , facebook Mood Detox hesaplarından bizi takip edebilirsiniz.

Ayrıca 02125184502 , 05333670281 ve 05335270997 ‘den bizlere ulaşabilirsiniz.

5 6 7

ERKEK AKLI

Türkiye Instagram’da beşinci

Umut Doğan Yıldız

-

Dünyada yaklaşık 1 milyara Instagram kullanıcısı var. Türkiye’nin 37milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, sosyal medya platformu Instagram’ın takipçi sayısına yönelik araştırmayı inceledi Ajans Press’in Statista verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’nin 37 milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü. Dünya üzerindeki bütün ülkeler baz alınırken, listenin birinci sırasına 121 milyon aktif kullanıcı sayısı ile ABD’nin yerleştiği saptandı. ABD’yi de ikinci sıradan 71 milyon kullanıcı ile Hindistan, 64 milyon ile Brezilya, 59 milyon ile de Endonezya takip etti. İlk 10’da yer alan diğer ülkeler ise; Rusya, Japonya, İran, Birleşik Krallık ve Meksika olarak kaydedildi.

ITS Medya ve AjansPress’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. 2018 yılı içerisinde sosyal medya ve platformların medyada ne kadar konuşulduğuna yönelik yapılan incelemede,araştırmaya konu olan Instagram’ın 16 bin 158 haberle konuşulduğu görüldü.Sosyal medya başlığında ise 150 binin üzerinden haber yansıması olduğu tespit edildi.

Devamı

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

Popüler