Bizi Takip Edin

SPOR

Milli güreşçiler İtalya yolunda

-

 

Grekoromen ve Serbest Güreş Milli Takımları, İtalya’da düzenlenecek Sassari City Matteo Pellicone Memorial Turnuvası’na katılacak.

İtalya’nın Sassari kentinde 23-25 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek uluslararası turnuvada ilk olarak mindere çıkacak grekoromen güreşçiler, İtalya’ya gitti. Serbest Milli Takımı kafilesi ise İtalya’ya 24 Mayıs Cuma günü gidecek.

Turnuvada mücadele edecek milli güreşçiler şunlar:

Grekoromen

55 kilo: Doğuş Ayazcı, Hakan Murat Çankaya

60 kilo: Ahmet Uyar

63 kilo: Mehmet Çeker, Kadir Kamal

67 kilo: Murat Fırat, Hacı Karakuş

72 kilo: Ahmet Yılmaz, Selçuk Can

77 kilo: Serkan Akkoyun, Aslan Atem

82 kilo: Burhan Akbudak

87 kilo: Ali Cengiz, Doğan Göktaş

97 kilo: İbrahimin Tığcı

130 kilo: Osman Yıldırım

Serbest 

61 kilo: Recep Topal

70 kilo: Selahattin Kılıçsallayan

74 kilo: Mustafa Kaya, Soner Demirtaş, Yakup Gör

79 kilo: Muhammet Nuri Kotanoğlu

86 kilo: Fatih Erdin, Selim Yaşar

97 kilo: İbrahim Çiftçi 

Continue Reading
Advertisement

SPOR

Milli sporculardan 7 madalya

-

Uluslararası 17 Yaş Altı Badminton Turnuvası’nda milli badmintoncularımız, 2 altın, 2 gümüş ve 3 bronz madalya elde ettiler.

14-16 Haziran tarihleri arasında Sırbistan’ın Novi Sad kentinde düzenlenen Uluslararası 17 Yaş Altı Badminton Turnuvası’nda milli badmintoncularımız, 2 altın, 2 gümüş ve 3 bronz madalya elde ettiler.

177 sporcunun madalya mücadelesi verdiği turnuvada madalya kazanan sporcular şu şekilde:

Tek Erkekler: 3. Hasan Berkay Günbaz, 3. Nurullah Saraç

Çift Erkekler: 2. Hasan Berkay Günbaz …Nurullah Saraç

Tek Bayanlar: 2. Ayça Özgür, 3. Cansu Erçetin

Çift Bayanlar: 1. Yasemen Bektaş …Cansu Erçetin

Karışık Çiftler: 1. Taha Emirhan Budak …Yasemen Bektaş


Devamı

SPOR

Kick Boksta büyük başarı

-

İtalya’da düzenlenen “Best Fighter Dünya Kick Boks Kupası”nda milli sporcularımız, 1 altın, 2 gümüş ve 3 bronz olmak üzere toplam 6 madalya kazandılar.

Türkiye Kick Boks Federasyonundan yapılan açıklamaya göre,

Best Fighter Dünya Kick Boks Kupası’ da Madalya Kazanan Sporcularımız;

Soner ŞEN – Altın Madalya

Özge ÜÇTAŞ – Gümüş Madalya

Gökçenur TARHAN – Gümüş Madalya

Recep GENÇ – Bronz Madalya (2 Disiplinde)

Onur ÇELİK – Bronz Madalya

Devamı

SPOR

Bu akşam TV’de hangi maçlar var?

-

Bu akşam TV’de hangi maçlar var? İşte bu akşamın maçları ve spor programları.

17 Haziran Pazartesi TV’de maçlar

01:00 TRT Spor – Uruguay – Ekvador

07:00 TRT Spor – İlk Baskı

07:00 A Spor – Sabah Sporu

10:15 NTV – Sporun Not Defteri

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

14:00 A Spor – Transfer Hattı

16:00 TRT Spor – Transfer Günlüğü

17:45 TRT Spor – Spor Akşamı

19:00 Sports Tv – Süper Spor

22:00 TRT Spor – Nijerya – Fransa (CANLI)

23:00 A Spor – Son Sayfa

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com