Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

MH KADINI IRINA IVKINA İDEAL İLİŞKİNİN SIRLARINI ANLATIYOR

-

 

Onu Cem Yılmaz’ın Ali Baba ve 7 Cüceler filmi ile tanıdık. İlk oyunculuk deneyimi bu kadar beğeni toplayınca, bu güzel kadının bunca zaman nerede saklandığı da merak konusu oldu. Kariyerine çok erken yaşlarda başlayan ve beş yıldır Türkiye’de yaşayan Rus model Irina Ivkina, aynı zamanda sıkı bir koşucu. Spor aşkı, yeteneği, duru güzelliği ve Türkçe öğrenme konusunda gösterdiği azmi, ona kariyer basamaklarını hızla tırmandıracak gibi görünüyor. Haliyle biz de Irina’yı bulmuşken, kariyerini değil erkekleri sorduk ve sizin için birkaç tüyo aldık.

1Adım adım ilerleyin.
“Erkekler genellikle ilişkinin başında kadının üzerine fazla düşüyor. Çoğu erkek bu hatayı yapar. Bir erkeğin ilgiyi ilişkinin bütününe yayması önemli. Başka bir tehlike de, sevgilinizi beraberliğin daha ikinci gününde film izlemek için eve çağırmak. Çok kötü bir imaj çizeceğinize emin olun.”

Fit erkekler güven verir.
“Karşınızdaki kadında bırakacağınız etki ilk 7 saniyede oluşur. Sonrasında zekânız, sempatikliğiniz veya bilginiz devreye giriyor. Bu etkiyi artırabilir veya bu özelliklerden yoksun olarak, ilk andaki olumlu izlenimi yıkabilirsiniz. Eğer beğendiğiniz kadında güçlü bir imaj yaratmak istiyorsanız, spor yapmanın faydası büyük olacaktır. Hem daha havalı görünecek hem de antrenmanların
size özgüven aşıladığını fark edeceksiniz. Ayrıca fit görünen ve spor yapan bir erkeğin kadına daha fazla güven verdiğini düşünüyorum.”

Ağır parfümleri gece kulübüne, inceliği spor salonuna saklayın.
“Spor salonunda bağırarak ağırlık çalışmaları yapılması çok rahatsız edici. O yüzden erkeklere en önemli tavsiyem, çok gürültü çıkarmamaları ve ağır kokulu parfümler kullanmamaları. Sonuçta gece eğlenmeye çıkmıyorsunuz, sadece spor yapmaya gidiyorsunuz. Egzersiz yapmak yerine sürekli telefonla konuşan veya arkadaşlarıyla muhabbete dalan erkekler de itici. Ayrıca herkesin çalıştığı istasyonları kullandıktan sonra ıslak ve terli bırakmayıp, çalıştıktan sonra havluyla silmeniz önemli. Bu, spor salonunda tanışmak istediğiniz kadına yaklaşırken size artı puan kazandıracaktır. O kıza nasıl yaklaşacağınıza gelince; eğer ciddi şekilde antrenman yapan biriyse, onu çalışırken rahatsız etmeyin. Bir ilişki şansınız varsa bile, bu hamleyle onu kaybedersiniz. Antrenmanı bittikten sonra boş bir anını yakalamaya çalışın ve bir sohbet konusu açın.”

Pahalı markalara gerek yok, yeter ki düzgün ve bakımlı olun.
“Bir erkeğin bakımlı ve temiz olması ilk şartım. Kıyafetlerinin markalı veya pahalı olmasına hiç gerek yok, yeter ki temiz ve düzgün olsun. Hayatımdaki adamın karşımda gerçek bir beyefendi gibi durmasını isterim. Ayrıca bir erkeğin fit görünmesi, kendine has bir karizmasının olması, esprili ve kibar tavırlar göstermesi çok önemli. Bakımlı derken, benden daha fazla kozmetik ürünü olmasından bahsetmiyorum. Bu biraz abartıya kaçacağından, hoşlanacağımı söyleyemem. Yine de bakımsızlığın sorun olmadığı anlamını çıkarmayın. Unutmayın, sizin gibi biz de güzel kokulara yöneliyoruz.”

Diğer güzel kadınların ilişki katili olmasına izin vermeyin.
“Diyelim ki sevgilinizle birliktesiniz ve yanınızdan hoş bir kadın geçti. Açık konuşayım, güzelse ben de bakarım. Ama yine de kız arkadaşınızın yanında, başka bir kadına uzun uzun bakmanın çok rahatsız edici olduğunu kabul edin. Ben kesinlikle yanımdaki erkeği anlayacağı şekilde uyarırdım. Tabii güzel kadınlar sadece sokakta değil, sosyal medya da onlarla dolu. Erkek arkadaşınızı
sosyal medyada güzel kadınların hesaplarını takip ederken mi yakaladınız? Bir de fotoğraflarını mı beğeniyor? Bu tavsiyem kadınlara: Kavga çıkarmadan önce neden takip ettiğini öğrenin. Takip ettiği kişi bir oyuncu veya çok değer verdiği bir sanatçı olabilir. Niyetinden emin olmalısınız.”

Üç altın öğüt
“Bir ilişkide sevdiğiniz kadına değer verdiğinizi ona hissettirmeniz çok önemli. Olur da aranızda bir problem çıkarsa, çoğu erkeğin yaptığı gibi problemden kaçmak yerine mutlaka iletişim kurun. En önemlisi ise ona karşı dürüst olmanız. Her güzel ilişki güven üzerine kuruludur.”

SEKS & İLİŞKİLER

Mastürbasyonun sağlığa 6 etkisi

Umut Doğan Yıldız

-

Cinsel sağlığınız için yapabileceğiniz en önemli şeyler arasında mastürbasyoın da var.

Dr. Nina Brochmann, mastürbasyon yapmanın faydaları konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Doktora göre mastürbasyon, çoğu cinsel sorunu çözmede birebir.

Mastürbasyon yapmak, uykuya dalmanızı kolaylaştırmasının yanı sıra ruh hâlinizi de olumlu bir şekilde  etkiliyor. Ayrıca mastürbasyon yapan insanların daha iyi bir beden algısına sahip olduğunu söyleyen 
Dr. Nina Brochmann, vücudunuzu keşfetmenin önemine değiniyor.

İşte mastürbasyonun sağlığınız için faydaları:

  • Kadınların regl sancılarıyla başa çıkmasını kolaylaştırır.
  • Genital enfeksiyonları önler.
  • Seksin süresini uzatır.
  • Endometriozis ve idrar yolları enfeksiyonlarını önler.
  • Libidonuzu yükseltir.
  • Pelvik kaslarınızı güçlendirir.

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Dünyanın en ilginç fetişi

Umut Doğan Yıldız

-

İngiltere’de bir kadının balon fetişi, dünyanın en ilginç fetişleri arasında yer alıyor.

Bu ilginç fetişi duyanları hayrete düşürüyor. İngiltereli kadının en büyük tutkusu uzun yıllardır hiç değişmiyor; balonlarla seks!

Maggy Berloon isimli kadın, yıllar önce balonlarla ilk tanıştığı zaman bunun büyük bir fetiş haline geleceğinden habersizdi. Zaman geçtikçe bu tutkusundan vazgeçemeyen Maggy, tutkulu bir balon hayranı olmaya devam ediyor.

Yatarken yatağa mutlaka balon alıyor

Öyle ki, eşi ile evlendikten sonra bile Maggy’nin balon tutkusu azalmamış. Çift, uyurken yataklarına mutlaka balon alıyorlar.

Seks oyuncağı olarak kullanıyorlar

Genç kadın balonları bazen seks oyuncağı olarak kullandığını bazen de eşi ile seks yaparken balonları kullandığını ifade ediyor.

“Balonlar patlayacak korkusu tahrik ediyor”
Maggy, balonların her an patlayacak olma korkusundan duyduğu endişenin büyük bir hazza çevrildiğini söylüyor ve bu tutkusundan vazgeçmemekte ısrarlı.


Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

Popüler