Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

MH İKON: TOM SELLECK

-

 

Onun sırrı angarya işler yapmak. Tabii bir de 20’li yaşlarındaymış gibi davranmamak.

En iyi filmini 1987 yılında (Three Men and a Baby) çekti. Hawaii gömleği Smithsonian müzesinde sergileniyor. Bıyıklarının konu olmadığı bir talk şov ise henüz yayınlanmadı. 72 yaşındaki Selleck, CBS’in polisiye dizisi Blue Bloods’taki rolüyle Magnum P.I. dizisindeki 163 bölümlük rekorunu kırmaya doğru gidiyor.
Selleck’e göre kendisi şanslı bir oyuncu.

MEN’S HEALTH: Blue Bloods dizisindeki Reagan’ın evinde verdiği pazar akşamı yemekleri, dizinin değişmez sahnelerinden. Bu denli etli güveç ve patates püresi yerken nasıl kilo almıyorsun?

TOM SELLECK: Çok fazla yemek yememi gerektiren sahnelerde tükürük kovası kullanıyorum. Bu çok mantıklı bir hareket, yemeği çiğniyor ancak yutmuyorsunuz. Bir sonraki sahneye geçerken de tükürüyorsunuz. Bu aktörler arasında çok yaygın bir şeydir. Aksi takdirde kilo alırsınız. Donnie Wahlberg ise
setteki yemekleri her zaman yer. Adam adeta dipsiz bir kuyu gibi.

Yani Donnie Wahlberg tükürük kovası kullanmıyor?

Donnie’yi kova kullanırken hiç görmedim (gülüyor). Ancak şu da önemli, bazen yemekten kaçamazsınız.

Peki özel bir fitness rutinin var mı?

Tabiatım gereği biraz tembel olabilirim fakat formda kalmak için her zaman hareket halinde oldum. Spor salonlarına gitmiyorum diyemem ancak koşu bandının üzerinde koşup durmak bana sıkıcı ve aptalca geliyor. Magnum dizisi için Hawaii’de olduğum zamanlarda cumartesi ve pazarları Outrigger Canoe Club’e gidip plaj voleybolu oynardım. Bunu yaparak formda kalabilirsiniz çünkü voleybolu kumda oynamak zordur. Üst ligde mücadele ediyordum ve birkaç ulusal şampiyonluk kazanmıştık. Olimpik tarzda voleybol oynayan altı adamdık.

Oldukça etkileyici.

Öyle. Bir keresinde All-American seçilmiştim. Bu benim için Emmy ödülü kazanmak kadar önemliydi.

Boş zamanlarında ne yapıyorsun? Her şeyden uzaklaşıp mutlu olduğun bir yer var mı?

Evde geçen zaman, en mutlu olunan zamandır. Çiftliğimin arazisinde eşimle birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Vücudum plaj voleybolu ya da basketbol liginde oynamak için yeterince genç değil. Bu nedenle angarya işlerle uğraşıyorum. 250 bin metrekarelik bir arazim var ve bu arazinin tepelerindeki çalıları temizliyorum. Yerli ağaçlar dikiyorum ve inanır mısınız, büyümelerini izlemeyi çok seviyorum.

Heyecan verici bir deneyim. Bu bir tür hayatı dinginleştirme yolu mu?

Düşünmek, bir şeyler yapmak ve bir kenara çekilip puro içmeyi seviyorum. Aklınıza bin bir türlü şey geliyor. Problemlerimi her zaman bu şekilde çözerdim. Mesele at gözlüğü takmak ya da öylece bakmak değil, meşgul olmak.

Daima yeninin, genç ve cool olanın arandığı bir endüstride kalıcı olabilmenin sırlarını bizimle paylaşır mısın?

Hâlâ genç ve karizmatik bir rolü nasıl oynayacağımı öğrenmeye çalışıyorum. Fakat bu bir işe yaramıyor. Bu kimsenin elinde olan bir şey değil ve benim çok fazla numaram da yok (gülüyor). Yani kimsem, o olmak zorundayım. Bence 20’li yaşlardaymış gibi davranmak yerine kim olduğunuzun farkında olmak yeteneğinizin
bir parçasıdır. Biraz ürkütücü olsa da izleyiciler bunu fark eder.

Çocuklarınız artık yetişkin. Bize ebeveynlerimizle olan ilişkimizde bir tavsiye verecek olsaydın, ne derdin?

Sözünüz yaptıklarınızın teminatı olsun. Bu zordur ancak aradığınız zaman her taşın altından bir şey bulabilirsiniz. Benim ebeveynim dediklerini yapardı ve tüm çocukları için iyi birer örnek oldular.

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler